Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek az ellen ha csunya...

Mit tegyek az ellen ha csunya vagyok?

Figyelt kérdés
Engem mar nagyon zavar hogy az vagyok, multkor is utaztam a buszon es mindig hallom hogy susmorognak es azt mondjak "jajj de csunya" ez a mijelentes összetör, lerombol, faj, elmegy az eletkedvem mindentől, nincs kedvem bulizni jarni se, tarsasagba menni, mert ott csak jobbak vannak nalam,nem illek oda. Egy lany is tetszik, de igy hogy szerezzem meg ha magammal se vagyok tisztaba. Valami erdemlegess valaszt kérnék.

2019. dec. 23. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
14%
VÓTMÁ!
2019. dec. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
54%
Csak legyél szép 4Head
2019. dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Járj el kemény önvedelemre thai box sambo edzésekre es otthon is gyakorolj mellé fegyencedzés . Ez sokat segit .
2019. dec. 23. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
El kéne fogadni magad, sportolni mondjuk, az önbizalmat ad és jobb lesz a kisugárzásod. Ha te se vagy elégedett valamivel és tudsz rajta változtatni, akkor változtass!
2019. dec. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

örülj, hogy férfinak születtél, ha nő lennél, nem tudnál semmit csinálni, max festeni az arcodat

férfiként addig lehet kisérletezni a különböző arcszőrzet fazonokkal,amig meg nem találod azt, ami kompenzálja az arcod hibáit, és kellemes összhatást kölcsönöz. Ezt tapasztalatból irom.

Plusz ott a frizura, ott a ruházat, ott a lehetőség hogy sporttal formáld magadat...

2019. dec. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%
#5 Plasztikai műtétről még soha nem hallottál? Ilyen szempontból ponthogy a nők vannak előnyben, mert rengeteg szépségápolási praktika van már manapság, szóval nem tudom miről beszélsz. Bár az a sejtésem, hogy te sem vagy éppen egy szépség, és ezzel próbálod nyugtatni magad, pedig a szomorú igazság az, hogy a ronda nőknek mindig jut valaki, míg az ocsmány palik általában egyedül halnak meg.
2019. dec. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
62%
fogadd el magad es kesz. en is ronda vagyok, megis talaltam part es boldog vagyok mellette. igaz h 38 evembe telt, de csak sikerult.
2019. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Valóban örülj neki, hogy férfi vagy, nőként sokkal nehezebb csúnyának lenni. Egy csúnya nő, mint én, tényleg nem kell senkinek, sokszor nagyon csúnya férfiak is meg ugye találnak maguknak párt, mert ők kezdeményezhetnek
2019. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!