Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagytok még fent, mi az...

Miért vagytok még fent, mi az ami jelenleg zavar, bánt, stresszel és ami miatt nem tudsz aludni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nekem több minden van:

Vizsga készülés, mi lesz később, jövőbeli tervek.

Ünnepi készülődés hiánya, közben hallom másoktól milyen nagy családi összejövetelek, idilli kép van, ami nálunk nem jellemző.

És hasonló személyes dolgok, amiken gondolkozok.


Érdekelne ti min gondolkoztok jelenleg? :)


2019. dec. 24. 03:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
10 napja abbahagytam az ivást. Azóta nem birok rendesen aludni. Előtte az alkohol elálmositott, egyből elaudtam, és aludtam reggelig. Most karikásak a szemeim, kialvatlan vagyok.
2019. dec. 24. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Miért voltam már fent hajnali 3:36-kor? Mert mennem kell dolgozni be Pestre, hogy kereskedelmi dolgozóként 6-tól 3-ig hülyékkel vegyem körül magam, boldoggá tegyem a karácsony fétises sok ráérő sz&rdarabot. Holnaptól nem lesz bolt drágáim! Tessék spejzolni, nehogy nekem éhen haljatok! Még megszakadna a szívem.
2019. dec. 24. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Én jelenleg xQc-t nézem, nem vagyok fáradt.
2019. dec. 24. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
45%
Én azért keltem ma korán, négykor konkrétan, mert még ajándékot kell csomagolnom, meg sütit kell sütnöm. Ma vár rám egy családi összejövetel, amit megpróbálok valahogy túlélni sírás nélkül, aztán négy nap magány 😟
2019. dec. 24. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Láttam hajnalban írtad, én akkor keltem 3.40 kor, dolgozok ma is,délután majd karácsonyozunk, ilyenkor csak 2-ig vagyunk nyitva.
2019. dec. 24. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Több napja nem jól alszom, mert zavar egy munkahelyi gond, zavar, hogy nem tudok elindulni egy megszerzett képzésből adódó vonalon, zavar egy halottnak tűnő ismerkedési fázis. Legkevésbé a kari ízgat.
2019. dec. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Egész este egy percet sem aludtam. Igazából én este sosem vagyok álmos, mindig csak délelőtre leszek az. És így kevesebb alvással sem szoktam olyan fáradt lenni, mint amikor este alszom. Úgy 8 óra alvással is álmosan kelek, így meg elég 6 óra és teljesen kipihent vagyok.
2019. dec. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
3kor keltem mert indulni kellett melózni, de ha nem kellene, tudnék aludni 😁😁
2019. dec. 24. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Engem elalväs elött zaklattak olyan gondolatok ha ma (azaz akkor meg holnap)olyan rokonokhoz KELL menni (kötelezö különben balhe lenne), ahol x mindig beszol leéget(plane velem egykoru masik nemü mosrohatesok elött a nöi mivoltomban sérteget),stb, miközben alapvetöen kedves segitö ember es senki nem szol ra meg mindenki szereti es ha kikérem magamnak mindenki kicsavar mindent, en vagyok folyamat leszidva alàzva.


Na ezen agyaltam meg lehet e ugy értetni a rokonsaggal hogy a kedvessége àlca igazabol, az aljas kigyo énjét takarva, hogy csak annyit mondok ha megnezitek a segitö kéztartast (es muratom hogy vki ket kezzel ad vmit)es a folytogato kèztartast (csak leforditod a tenyered)hogy latni csupan egy aprocska mozdulat a különbsèg, mégis az egyik éltetö a masik életellenes erö, es ég és föld a kettö közti különbseg?


Persze en lenek az aki szerintük tulreagal. Az 100% hogy ez se menne àt.


Ennek tetejebe az exem zaklatott messengeren.hiaba irtam hogy szeretnek aludni joejt, erre nekiallt provokalni hogy es videohivas? Hivlak jo? Es hivogat. Kinyomtam.megint közöltem hogy aludnek!!erre a tetejébe megkerdezi feljöhet e(most jött haza külföldröl)!

Hiaba probaltam konfliktus provokacio NELKÜL elbucsuzni, egyszerüen ellehetetleniti ezt, muszaj volt bevetni hogy nem irok vissza es kesz. Persze megsertödik.


Kb a sok mardoso idegeditö gondolat helyett inkabb elkezdtem baranyokat szamolni hogy kiüssem magam ne legyek jelen a valosagban es igy aludtam el.

2019. dec. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
*amikor sérteget nem tudom megvédeni magam es senki nem is véd meg
2019. dec. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!