Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért érzi szükségét mindig...

Miért érzi szükségét mindig kiemelni, hogy nem tetszem neki?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el dolgozni egy munkahelyen, és van egy nálam idősebb pasi, aki nagyon tetszik nekem. Mindazonáltal mivel félős típus vagyok, sosem tettem neki utalást erre, egyrészt mert már kollégák között volt róla szó, hogy menyasszonya van, másrészt mert nem vagyok az a fajta.

Ettől függetlenül észrevettem, hogy már többször is volt olyan alkalom, amikor szükségtelenül kiemelte, hogy nem kellek neki.

Egyszer, amikor mellettem nyomkodta a telefonját, az egyik kolléga viccelődni kezdett, hogy "na mi van, el akarod kérni a telefonszámát?", erre rávágta, hogy "dehogy kell nekem a száma", de tök komolyan. Én meg köpni-nyelni nem tudtam hirtelen.

A másik, hogy egy kisebb körben beszélgettünk páran, szintén mellettem állt, és egy nagyobbhangú srác megkérdezte, hogy miért molesztálnak engem (szintén poénból, bár annyira nem találtam viccesnek). Erre védekezőn rávágta, hogy "ő nem akar tőlem semmit".

A harmadik ilyen eset, hogy valami sorozatról volt szó, amire tök oda nem illően rávágta, hogy "az a menyasszonyának nem tetszik", és azt nagyon úgy éreztem, hogy azért mondja, hogy mindenképp egyértelművé tegye, neki van menyasszonya. Szóval... Igen.

Tényleg nem közeledtem úgy felé, hogy erre okot adtam volna. Igazából annyi, hogy mindig elvörösödöm, ha sokáig beszél hozzám, ezt már szóvá is tette, de alapból nagyon könnyen zavarba jövök. De az sem lehet az indoka, hogy annyira ronda lennék, és szégyellnie kéne, hogy esetleg tetszik nekem, mert nem vagyok egy világszép, de azért a visszajelzések alapján csúnya sem.

Azért lehet, mert ennyire hűséges típus, és mindenképp le akarja szögezni, hogy foglalt, vagy milyen más oka lehet?



2019. dec. 24. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Ne gondold túl. Szimplán tapló a faszi.
2019. dec. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%
Egyébként ilyenkor gyengéden el kéne küldened a fszba, de gondolom ha tényleg annyira gátlásos vagy ahogy írod, akkor erre nincs sok esély. :/
2019. dec. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg lehet, hogy nem teszel utalást, de látszik rajtad, hogy tetszik neked és ezért teszi folyton egyértelművé, bár ez fölösleges a részéről.
2019. dec. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Nem is értem mit erőltetnéd ezt a témát, ha menyasszonya van.

Kit érdekel, hogy tetszik neked amúgy?

Valószínűleg látja rajtad a jeleket, valamint, hogy egyszer hiába mondta, hogy nem akar tőled semmit, még mindig látja rajtad, hogy te akarnál többet.

2019. dec. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%

Ilyen sztorit párszor már hallottam.

--- Mivel tetszik neked a fickó, rágörcsölsz, így sokkal nagyobb az esély arra, hogy beképzeled magadnak, hogy a "megjegyzéseket" feléd teszi. Valójában meg le se szar. ---

És mindig ez volt a vége.

2019. dec. 24. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nem erőltetném, pont ezt írtam, hogy még csak be se próbálkoznék nála.

Azzal meg, hogy elvörösödöm, sajnos nem tudok mit kezdeni. De így se keresem sosem a társaságát, mindig ő jön oda beszélni.

2019. dec. 24. 23:10
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Félti a hirnevét. Nehogy pletyka kapjon szarnyra körrülötte.
2019. dec. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!