Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Baj ha nem jövök ki senkivel...

Baj ha nem jövök ki senkivel a munkahelyen és nem szolok a munkatarsaimhoz egesz nap? 20/L

Figyelt kérdés

Összeszokott csapat, en bekerultem oda meg sem probaltak befogadni, sőt.....de inkabb nem is irok semmit.

En probalkoztam de most mar nem erdekel nem szolok senkihez, nem erdekel mit beszelnek, nem akarok mar veluk joba lenni, nem erdekel hogy mit beszelnek rolam,nem erdekel hogy ki vagxok kozositve en dolgozni jarok oda mert baratkozni nem lehet!

Voltatok már így?


2019. dec. 25. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Mit gondolsz, mi lehet az oka, hogy úgy érzed nem akarnak befogadni?
2019. dec. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
bajnak nem baj, csak egy ido utan majd frusztralo lesz. nem kell egyszerre mindenkivel joba lenni, eloszor csak baratkozz, kozeledj egy-ket emberhez, a tobbi meg majd jon magatol
2019. dec. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem baj ha így gondolod. Hasonlóképpen vagyok én is a munkahelyen, plusz még csak 20 éves vagy így szinte biztos, hogy nem ez lesz a munkahelyed életed végéig szóval nem igazán számít a többi odabent.
2019. dec. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem én vagyok a hibás!

Én próbálkoztam

2019. dec. 25. 14:40
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is voltam már így, de én nem bírtam azt a mérgezett légkört és inkább felmondtam.


Az a baj, hogy ha kiutálnak, akkor úgyis mindent meg fognak tenni, hogy hátráltassák a munkádat, bemártsanak a főnöknél koholt vádakkal, megszabaduljanak tőled és nem kell ehhez indok, nem vagy szimpi és akármit csinálsz, már nem is leszel, válts!

2019. dec. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Hasonló természetem van nekem is. Igen baj először nekik aztán neked mert nem fogod jól érezni magad. Nem vagy hibás mert gondolom alapból ilyen vagy. Olyan helyre menj dolgozni ahol jól érzed magad.

Nekem is sikerült.

2019. dec. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!