Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi gyereket görcsösen akaró, középkorú férfi a társkeresőkön? Mit akarnak egy negyvenes nőtől?

Figyelt kérdés

Lehet, a problémám egyedi, vagy csak véletlen egybeesés. 42 éves nagyon fiatalos nő vagyok, 28-nak sem néznek. Több társkeresőn rajta vagyok komoly kapcsolat reményében - persze valós életkorral, friss fotókkal. Felnőtt gyerekeim vannak. Így nem csoda, hogy eszem ágába nem áll gyereket szülni, örülök, hogy az enyémek megnőttek - egyedül, segítség nélkül neveltem fel őket - némi túlzással (persze fiatal) nagymama korú vagyok.

Megdöbbentő, hogy mennyi az elkésett negyvenes, ötvenes férfi, akik teherbe ejtéssel erőszakoskodnak.

Ezek a férfiak gyermektelenek, és most kapnak észbe, hogy ötven körül egetverően szükséges a gyerek - és erre engem szemeltek ki.

Tíz megkeresésből 8 ilyen - aki meg nem akar gyereket, az szexpartnert keres - ami nálam nem jöhet szóba, mert élettársi kapcsolatot keresek.

Az utóbbi héten legalább egy tucat gyerekvállalást kétségbeesetten hajszoló megkeresést kaptam, helyes, jól szituáltnak tűnő férfiaktól - akik - mihelyt megmondtam az őszinte véleményem, miszerint már túl idős vagyok a gyerekvállaláshoz - "önző" felkiáltással le is léptek..

Volt olyan férfi is, aki nagy pénzt is ajánlott, ha kihordom a gyerekét...annyira kétségbe van esve.

A másik meg lobikra akarna cipelni (pedig nem is találkoztunk), mert annyira fontossá vált a baba...



De ez most egy új trend, hogy 42 feletti nőket kényszerítenek teherbe esésre? Valóban ennyi az elkésett férfi, aki fiatalon fittyet hány a családi örömökre, éli világát, bulizik, nőzik, majd észbe kap...és idősödve akar kapkodni?


UI: Elnézést, akinek sérti az érzékenységét az esetem - semmi bajom azokkal az anyukákkal, akik jól működő párkapcsolatban, házasságban akár 45 felett is szülnek.. de valóban önző, és megvetni való, ha 42 évesen már csak egy boldog párkapcsolatra vágyok - teherebe esés nélkül?



#társkereső #idős terhes #babavárás 40 felett
2019. máj. 17. 20:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem ez egy kitalált kérdés, de értem miért készítetted el, én is érdeklődve várom a felmérésed eredményét.
2019. máj. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%

Én elég rég fent vagyok ilyen oldalon, de nem találkoztam még a te problémáddal.

Inkább csak dugni akar mindenki.

Nem tudom miért van ilyen tapasztalatod.

A társkeresőkön nagyrészt NEM komoly kapcsolatok születnek. Az oda regisztrálók nagy része házas -és vagy dugni akar. Kortól függetlenül.

Komoly kapcsolat-gyerek-házasság... jó vicc volt nevettem. (irónia)

2019. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
90%
Ez azért elég hihetetlen. Egy átlag társkeresőn 10-ből 8 maximum a farkáról küldözget képet, nemhogy gyerekvállaláson gondolkodna.
2019. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Én is csodálkoztam - tényleg nem kamu a kérdés. A Tinderen, és a Randivonalon vagyok. Vagy csak szex - vagy komoly kapcsolat, de csakis, ha szent esküt teszek, hogy gyereket szülök.


Egyébként sok barátnőm van, aki negyvenesen gyerektelen, és most kétségbe esve vállalna gyereket - de persze őket nem keresik meg a leendő apucik. Engem meg állandóan megtalálnak...


Úgy tűnik, mindenki az ellenkezőjét kapja, amit szeretne. :(

2019. máj. 17. 21:08
 5/17 anonim ***** válasza:
42%

"42 éves nagyon fiatalos nő vagyok, 28-nak sem néznek"


elhitették vele, akik meg akarták dugni :DDD

2019. máj. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%

#4


Érdekes adalékok a kísérlethez - ez így egyre érdekesebb. Ügyes.

2019. máj. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem akarok gyereket és ez inkább hátrány minden nőnél (95%-ban), mint előny. Szóval furcsállom a problémádat. F/36.
2019. máj. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%
Mert ez a divat. Én 38 évesen hazasodtam de addigra kb 5-7 nő akart nekem szulni. Most erre mit mondjak a nők meg örökké szülni akarnak.
2019. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%

"42 éves nagyon fiatalos nő vagyok, 28-nak sem néznek." ha akarok én is tudok ilyen udvarias dolgokat mondani... :p

32/f

2019. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Csok miatt is lehet. Meg amúgy sok férfi sajnos önhibáján kívül nem jó körülmények közül indul, és eddigre teremtenek egzisztenciát és ilyenkor kapkodnak, 5 évvel ezelőtt meg még álmukban se hitték volna hogy egyszer előáll ez az élethelyzetük. Persze 35 körüliek furcsállják, de majd 10-15 év múlva ők is elbambulnak egy kicsit :) Amúgy igen, én is hallottam néhány ilyet az utóbbi évben, de általában úgy, hogy a barátnőjük sajnos nem akar "közös célok" felé haladni, és most mi lesz...
2019. máj. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!