Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 35 fölötti férfiak, nektek mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 fölötti férfiak, nektek mi kell ahhoz, hogy szerelmesek legyetek egy nőbe?

Figyelt kérdés

Egyáltalán ebben a korban van még ilyen? Milyen mély ismertség, vagy milyen minőségi szex, vagy pont az, hogy még nincs szex? Vagy mi kell ehhez számotokra? Mi tud benneteket megfogni egy nőben ekkorra, úgy, hogy valóban, igazán megszeressétek, és akarjatok is vele lenni? Hogy ne csak a testére vágyjatok, hanem tiszteljétek is, és komoly kapcsolatot akarjatok vele?

(Ezt kérdem akár elvált, vagy már sok kapcsolaton túl lévő, akár gyerekkel rendelkező férfiaktól.)


Köszi, ha van itt ilyen, és válaszol!



2019. jún. 25. 16:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
49%
Nehéz, mert igaz nem vagyok még 35+, csak 32, de már most érzem, hogy egy hosszútávon kizsigerlő nőszemély közel 1 évtizedemet tette tönkre (tudom, feministák szerint mert nem mosott eleget rám), s ennek is köszönhetően belefáradtam. Serintem eltartottam, luxust adtam, nyaralgatni vittem, ez az, itt is leírom normálisan a véleményem, feministák tömkelege jön a nekem jár dumával stb... Most ha a következő is tönkre vág, manipulál, nárcisztikus önimádó lesz, akkor vszínű semmi nem fog már megfogni bennük, s nem fogom fél kezem odaadni senkiért. Elnézve az itteni női válaszolókat is, vagy egy tindert, vagy bármiféle mostani 25-30közötti nőt, kizárólag csak saját maga érdekli. Így nem fogok senkivel sem osztozni, senkinek sem kinyalni a seggét, vagy ugródeszkája lenni a következő "lovaghoz", vagy épp szeretet adni, biztosítani a jövőjét.... A kérdésre a válaszod, jelenleg nekem egy nem "önimádó" már fél siker. Hozzáteszem sok a jelentkező, de no comment........
2019. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem túlgondolod....

Ugyan az kell hozzá mint bármely korban, és embere válogatja hogy kinek mi jön be.

Személy szerint:

Sosem csak a testére vágytam annak aki tetszett. A személyisége fogjon meg, ha emberként nem tudok rá felnézni, akkor nőként sem fogok. Értem ezalatt hogy például, figyeljen a környezetre, ne csak céltalanul éljen egész nap telefont nyomkodva, hasonlóan gondolkozzon az élet dolgairól mint én. Hasonlóak legyenek a terveink a jövőre nézve. Minnél több a hasonlóság annál jobb egy kapcsolat szerintem. Fogadja el a gyerekeim, én is elfogadom az övét.

És igen a tisztelet...bárcsak tisztelhetnék egy nőt, mert az azt jelenti hogy megtaláltam az igazit...

Én hiszek abban hogy lehet ilyen párt találni. Nem is érem be kevesebbel.

Még annyi hogy ezek a dolgok inkább sokszor az adott férfitól is elég erőssen függenek. Van aki sosem fog tisztelni egy nőt... De ez másik történet...

F36 (elvált, 2 gyerek)

2019. jún. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
3%
35+-os férfi már nem lesz szerelmes,eleget tapasztalt már az életben.
2019. jún. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
44%

Én nő vagyok 32 lassan 2 gyermek édesanyja de én is vonzom a nem hozzamillő ferfiakat de ha a mostaninak vege utana csak szexre max ferfit. Egyedül is jól megleszek a gyerekekkel. Nem kell felnőttnek mondott férfi a nyakamra koloncnak.


31N

2019. jún. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Néhány hosszabb-rövidebb kapcsolat, és egy 8 éves házasság után 42 évesen találtam meg az Igazit.
2019. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%
Szerelmes valúszínűleg nem leszek nem leszek, de a szilvásgombúcot megeszem
2019. jún. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%

Részemről legyen vidám és dobja fel a napomat amikor találkozom vele. Ha ez megvan akkor minden vele töltött perc aranyat ér.


31F (tudom, túl fiatal)

2019. jún. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
64%
szóval 35 évesen már öregnek számít az ember....jesszus világgá megyek...
2019. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
Nagy melle legyen ?
2019. jún. 25. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
43%

Részemről jóval több kell hozzá, mint 10 évvel ezelőtt. Na nem külsőleg értem, hanem a személyiség terén. A külső tulajdonságok persze fontosak, de ennyi idősen "csak" a szexuális vágy felkeltésére alkalmasak, bizonyos keresett személyiségjegyek nélkül komoly kapcsolatra vagy csupán a "szerelmes vagyok" érzésre semmiképpen sem.


Ezek a személyiségjegyek mindenkinél eltérőek, nem vagyunk egyformák. Számomra a legfontosabbak:

- megbízhatóság: oké, nem vagyunk még öregek, de annyira fiatalok sem, hogy egy megbízhatatlan emberre pazaroljunk éveket

- ragaszkodás: egy felnőtt nőnél is legalább ugyanolyan erény, mint egy fiatal lánynál

- érett gondolkodás: jó dolog, ha valakinek vannak álmai, de 30 felett már illik felismerni, hogy melyek azok, amik reálisan megvalósíthatók és melyek azok, amik már csak álmok maradnak. Ez utóbbiakat pedig el kell engedni.

- felelősség vállalás: úgy vettem észre, hogy sok esetben komoly hiányosságok vannak ezen a téren.

- gondoskodás: természetesen nem rólam, hanem a leendő gyerekeinkről.


38/F

2019. jún. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!