Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan középkorú,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan középkorú, egyedülálló férfi, aki egy vonzó, intelligens nő érdeklődésére és közeledédére inkább elzárkózik és menekül? Ha igen, akkor miért?

Figyelt kérdés
Közeledés = nem nyomulás, hanem simán érdeklődés, figyelmesség, kedvesség
2019. ápr. 28. 12:15
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
54%
Vajon miért hiszi minden "vonzó" és "intelligens" nő azt, hogy őt bármelyik férfinak akarnia kell, aki csak megtetszik neki?
2019. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
0%
Ki a középkorú, és hogyan kezdeményezne? Élőben? Hogyha velem egy nő ilyet csinálna élőben, akkor azt hinném, hogy valami vicc. Nem menekülnék el, mert még sosem voltam nővel, megpróbálnám összeszedni magam, miután magamhoz tértem, aztán majd lenne valami.
2019. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
61%
Azért, mert te vonzónak tartod magad, ő nem feltétlenül. És nem kötelező minden közeledésre igent mondania + nem biztos, hogy olyan egyedülálló, csak nincs hozzá közöd.
2019. ápr. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
0%
Életem legnagyobb szerencséje lenne.
2019. ápr. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
58%
Volt ilyenben részem. Mivel én nem tudtam volna vele elképzelni, ezért inkább elzárkóztam előle. Ez nem jelenti azt, hogy külsőre nem találom vonzónak, hanem inkább azt, hogy nem látom benne azt, akivel szivesen lennék hosszútávon.
2019. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
21%
Én is tapasztaltam hasonlót, gondolom nem voltam az esete, vagy túlzottan félénk volt ahhoz, hogy viszonozza a diszkrét közeledést, nem derült ki.
2019. ápr. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
32%
Igen mert volt már ebből problémám....
2019. ápr. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Akiknek volt ilyen tapasztalatuk, azok picit részleteznék? Mindkét oldal egyaránt érdekel :)

Középkor mondjuk 37-45. Vonzónak tart, többször is mondta a barátainak.

2019. ápr. 28. 12:30
 9/30 anonim ***** válasza:
21%
Igen, persze jólesik, pláne ha szimpatikus is az illető, de aztán otthon átgondolom, és rájövök, hogy úgysem működne, így inkább megtartom a távolságot.
2019. ápr. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
7%

Munkahelyen volt egy nő aki az első perctől közeledett, mondta hogy nagyon rendes vagyok, normális, stb. Nyílvánvaló volt hogy tettszem neki. Randiztunk is később.

De nem jött be a személyisége! De emellett szép nő, intelligens, kedves. Viszont voltak árnyoldalai amik nekem intő jelek voltak. Ezért nem tepertem utána.

2019. ápr. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!