Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legjobb és a legrosszabb...

Mi a legjobb és a legrosszabb tulajdonságod?

Figyelt kérdés
Azért teszem fel ezt a kérdést, mert én egyikre se tudom a választ. Szeretek magamban sok mindent és van, amit kevésbé, de konkrét dolgokat nem tudok erre mondani. Nem rég voltam egy interjún, ahol feltették ezt a kérdést és hiabá probáltam őszintén válaszolni, csak sablon válaszok jutottak eszembe. Ti meg tudjátok pontosan mondani mi a legjobb illetve legrosszabb tulajdonságotok?
2019. dec. 28. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem régen mindig azt mondogatta a családom, hogy az egyik legrosszabb tulajdonságom az, hogy túl érzékeny vagyok. Amúgy szerintem ez nem baj. Mármint, az jó ha az ember tud érezni és nem csak leráz magáról mindent, mint egy robot. Szóval elvileg nekem ez, de ezt nem mondanám így magamtól. Lusta az igaz rám. De hát ki nem lusta időnként..

Jó tulajdonságom talán az, ami pont az elsőből fakad. Mivel nagyon érzékeny vagyok így könnyen bele tudok érezni más fájdalmába és segítek, ha tudok. Nem szeretem pl. a kirekesztést. Ha van ilyen helyzet én előbb utóbb a "kakukktojás" társaságát választom. Szóval nagy szívem van és kedves vagyok.

2019. dec. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Nem mindegy kinek a szempontjából nézzük. Ha azt kérdezik, melyik tulajdonságom zavar a legjobban magamban, illetve melyikre vagyok a legbüszkébb, azt talán meg tudom válaszolni, de a jó és rossz, mint fogalmak relatív dolgok. Ami saját magamnak jó tulajdonság, az lehet, hogy a munkaadóm szemében kevésbé számít majd annak.
2019. dec. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
De állásinterjún azt mondd hogy jó tulajdonságod hogy mindig kedvesen beszélsz az emberekkel és mosolygós vagy,meg pontos sosem késel a rossz tulajdonságod pedig hogy túl pedáns és precíz vagy,tökéletességre törekszel,munkamániás vagy :)
2019. dec. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

A legjobb talán hogy nagyon alapos, precíz, maximalista vagyok.

A legrosszabb a türelmetlenség.

2019. dec. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

A legjobb tulajdonságom hogy az én egómat semmivel sem lehet lerombolni.


A legrosszabb tulajdonságom pedig az hogy

2019. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A legrosszabb az hogy gyűlölöm magam, ebből következik egy sor rossz dolog..

A legjobb pedig, hogy átérzem azt amit éreznek mások, erre a lelki érzékenységre támaszkodva tudok majd segíteni nekik.

Meg kell tanulnom nem csak adni hanem kapni is.

2019. dec. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
#6 Gyanús hogy disszociális személyiségzavarod lehet,ugyanis ők szoktak a jó ember szerepét játszani.
2019. dec. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szeretek előre látni dolgokban, feladatokban, cselekedetekben. Azonban mindig tök negatívan látok sokmindet, akár úgy lesz, akár nem.
2019. dec. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szórakozott vagyok, de szórakoztató.
2019. dec. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Munkáltatónak címezve az, ami eszembe jut és nem elítélendő/nagyzoló


Jó: hűséges, megbocsájtó, érzékeny, bizakodó, békés, türelmes, szókimondó, igaz, nem kicsapongó/visszafogott, lusta. Nem beszélek feleslegesen.


Rossz: minden amit felül leírtam, ugyanis kétélűek ezek a tulajdonságok. Bizonyos fokon naiv is vagyok, meg helyzettől függően bunkó.


Külsőleg jó: szép a szemem.


Külsőleg rossz: kb. minden más.


A leges legrosszabb tulajdonságaim azok, amik belém lettek nevelve (moralitás, etika címszó alatt...) és ezek megnehezítik a mindennapjaimat, tehát nem igazán tudok érvényesülni. Legjobban az bánt, hogy nem tudok kihasználni másokat, még ha nem is konkrétan arról lenne szó, pl. felajánl/meghív vki utazásra vagy étterembe stb...


Sztem sokkal boldogabb lennék, ha tudnék lopni, csalni, és hazudni. Nem sokszor hallani öngyilkos politikusokról :D

(Sztereotípia)

2019. dec. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!