Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit lehet ebben az évszakban...

Mit lehet ebben az évszakban otthon csinálni? Megbolondulok.

Figyelt kérdés
Ősszel, tavasszal és nyáron imádok kint lenni, szeretem a kellemes időt, a strandot, a bulizást, szórakozni, egyszerűen megőrülök az unalomtól, hogy napok óta a hideg miatt alig tudok kiszabadulni. Az antiszocokat kérdem, akik jellemzően otthon vannak ilyenkor, hogy milyen programot lehet csinálni otthon, ami élvezetes, a szexet leszámítva?
2019. dec. 28. 21:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem olvasgass itt gyakorin még egy kicsit.. függővé tesz, egészen komolyan mondom. Pár napot eltöltesz itt és nincs gondod azzal, mit is kezdj magaddal. Jó társaságban csak úgy röpül az idő, itt van sok jó társasag... :D :D
2019. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

A tanulás nem csak azt jelenti, hogy megmagolod Mátyás gazdasági törekvéseit.

Tanulhatsz egy új nyelvet, új hobbit. Mindig is irigyelted az osztálytársad, aki szépen tud rajzolni vagy valamilyen hangszeren játszani? Azt is tanulni kell, hajrá, vágj bele. Mik a mostani hobbijaid? Azokat is lehet fejleszteni, ahhoz is tanulni kell.

2019. dec. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Csinálj magadnak vagy vegyél egy zen minikertet.
2019. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 gublug ***** válasza:
Eszakon az oroszok teli almot alszanak. Nem vicc. Regebben legalabbis ez vt a szokas.
2019. dec. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nő vagy vagy férfi?? Én például ilyenkor szoktam itthon rendbetenni és karbantartani az összes kézi és motoros szerszámokat, leszedem a csillárokat kitakarítom, lemosom a fűtés-ás gázcsöveket, az átlagostól nagyobb takarítást vegyszeres zsíroldózást csinálok a háztartási gépeken, mikrón, mosó-és mosogatógépeken- tűzhelyeken, vízkőoldózás és zsírtalanítás a fürdőszobában zuhanykabin, stb. Ez mellett minden nap beöltözök elmegyek kerékpározni. (Szívműtétem miatt orvosi javaslat is) Elhívom magunkhoz gyermekeimet, unokáimat akik piszokul le bírnak fárasztani, összehívok tágabb rokonságot egy dumára beszélgetünk eszünk-iszunk. És írok ide olyanoknak akik nem tudják magukat lekötni és gondolom most talán meg is sértődnek.Tudnék még írni de tudom hogy nem mindenkinek van ideje elolvasni!
2019. dec. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Például harminc percig nézd a konnektort.
2019. dec. 28. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Johetnel hozzam segiteni rendet rakni meg lomtalanitani.


Sportoljal. En is jarok futni a kutyakkal rendszeresen,h ne fogyjon ugy a butor meg egyebek.


Varrhatnal a nadragjaim zsebere cipzart helyettem.

2019. dec. 29. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!