Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Meg lehet egy év alatt így...

Meg lehet egy év alatt így változni?

Figyelt kérdés
16 éves fiú vagyok, és az a problémám, hogy kövér vagyok (van rajtam 25 kiló súlyfelesleg), ami miatt 0 az önbizalmam, utálok emberek közé menni, nem érzem jól magam, barátaim vannak, de igazából ők is szoktak ezzel piszkálni, és egy csomószor meg is szoktak alázni mások előtt. Lányokkal soha nem volt szerencsém a kinézetem és az önbizalmam miatt, és egy olyan nagyon népszerű ember sem vagyok. Viszont mostmár elegem lett, és elhatároztam, hogy életmódot fogok váltani (egészségesen fogok enni, edzek stb), hogy lefogyjak (valaki azt mondta, hogy ez egy év alatt simán teljesíthető), illetve találtam egy haj stílust, ami nagyon tetszik, meg illik is hozzám, viszont csak akkor állna jól, ha lefogynék. Tehát lehetséges az, hogy az önbizalomhiányos ember, akit a súlya miatt piszkálnak, egy éven belül lefogy, más lesz a kinézete, stb? Ha ez sikerül, az emberek is máshogy fognak állni hozzám? Mert ahogy észrevettem, előnyös kinézetű embert kb. soha nem szokott piszkálni senki (legalább is a környezetemben ez van) Meg sokkal több önbizalmam lenne egy jobb külsővel, ki mernék menni az utcára anélkül, hogy azon izgulnék, hogy engem néznek stb. El tudnék végre járni szórakozóhelyekre, meg ilyenek. Valaki innen ment már át ilyenen?
2019. dec. 29. 00:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom megvan hozzá a motivációd, láss hozzá! ;)
2019. dec. 29. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenfajta kinézetű embert szoktat piszkálni. Nyilván az erőssége és a gyakorisága nem mindegy. Meg igazából kövéren is lehet valaki népszerű, meg izmosan is magányos.


De viszont ez ne tántorítson el. 1 év alatt nagyon sokat lehet változni testileg és mentálisan is. Minél hamarabb kezdd el csinálni, pár hónapon belül már érezhető lesz.

2019. dec. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Igen, meg tudod így változtatni magad egy év alatt. Én kis giliszta egyszálbél csávó voltam és egy év alatt megfelelő étrenddel és rendszeres edzéssel kigyúrtam magam.

Az, hogy mások hogy állnak hozzád, attól fog függeni, hogy te hogyan állsz magadhoz. Az előnyös kinézetű embernek van magabiztossága, ezért mások is úgy állnak hozzájuk, hogy nem lehet piszkálni, mert magabiztosak. Plusz a magabiztosság nem csak erre jó, hanem számtalan más szempontból is előnyös, vonzó dolog.


Sok sikert, hajrá! A feladat nem kicsi, lassú és szenvedős lesz és rengeteg kételyed lesz közben, de egy a fontos: bármi lesz, bármilyen negatív gondolataid támadnak, ne add fel!

2019. dec. 29. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
34%

Persze, hamarabb is, de tényleg sporton legyen a fókusz, ne valami idióta diétàn.


Sok sikert! 👍🙃

2019. dec. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Diákmunka, kondibérlet, személyi edző.

Vag olcsóbb,ha csoportba mész, vannak ilyen életmód klub programok. Ugyanúgy segít személyi edző, csak nem téged, hanem egy 10-15 fős csoportot.

2019. dec. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Heisst nevű felhasználóval maximálisan egyetértek.

Tartsd be a diétát,edzést,és simán meglesz a cél!

Na most,az előnyös kinézetű emberekről:Azt azért tudni kell,hogy vannak ám irigy és emellett lusta emberek is,ők szeretik piszkálni azt,akit önmaguknál sikeresebbnek vélnek.

2019. dec. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ja,és ha diétázol,akkor "szálkásító diéta" keress rá.

Az ilyen napi egy alma,két yoghurt marhaságoknak nem szabad bedőlni.

2019. dec. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csináld! Fiú vagy, pont jó korban, ha most elkezdesz edzeni (nem is kimondottan gyúrni kell, erőnléti, crossfit jellegű dolgok pl nagyon szuperek), és akár csak egy kicsit jobban odafigyelni a kajára, már nyárra látványos lesz a változás!
2019. dec. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne koplalj, de figyelj a kajara. Akár számolhatsz kalóriakat, de kérd szakértő segítségét, akivel kiszámoljátok, hogy mennyit kéne enned, s miből. Ez függ a fizikai aktivitásodtol, súly, magasság, kor, nem.

Semmit nem kell teljesen elhagyni, a mennyiség, a mérték a lényeg. Igyál sokat! Ne cukros szarokat. (En is nehezen álltam át a vízre, de ma már csak azt iszom) kezdheted zöldteaval is akár.

2020. jan. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!