Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek volt olyan pont az...

Nektek volt olyan pont az életetekben mikor elhatároztátok hogy változni fogtok?

Figyelt kérdés
Sikerült is változni?
2019. máj. 30. 16:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Volt.

Nem.

Igen.

2019. máj. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
28%
Dehogy is, tökéletes vagyok.
2019. máj. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem, mert tökéletes vagyok.
2019. máj. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Volt, igen. Nem egyik napról a másikra, de igen sikerült.
2019. máj. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
Egyszer egy barom utánozni kezdett ezen oldalon akkor elhatároztam, hogy új felhasználóként regisztrálok. Ő egy nagyon hülye ember nem azért mert nincs esze, nem. A természete teszi hülyévé pedig lehet 130-as iq-val rendelkezik. Totál kiszámítható és fel lehet ismerni a hatalmas egoját bármennyire is rejtegeti és bármennyire is anonim. Akaratos és törtető de boldogtalan mert túl okos és ezért nagyon bele tud képzelni dolgokat abba ami történik. Nem én vezetem meg hanem ő vezeti meg magát. Nem tudom mennyi idős lehet de egyszer ő is kiöregszik. Nem igazán van rám hatással amit csinál de őt nagyon elvarázsolja, hogy csinálni tudja. Kitartás tesó! ;)
2019. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nagyon sok rossz mintától kellett tudatosan megszabadulnom, eltartott néhány évig, de sikerült.
2019. máj. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Volt, és van is ilyen pontom. Kicsit igen, de nagy, jelentős mértékben sajnos nem.
2019. máj. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. 20 éves voltam, több mint 80 kg 170 cm-hez, "kicsit" husi voltam. Akkoriban volt egy nagyon jó barátom, aki normálisan nézett ki, és elegem lett, hogy ha ketten vagyunk valahol, akkor én vagyok mellette a "csúnya". :D Ezért elhatároztam, hogy mindenáron lefogyok vagy 20 kilót. Sikerült is, nagyon jól néztem ki, de aztán nem lettem tőle annyira boldog hosszútávon mint amennyire számítottam, ezért ismét az evéshez fordultam. (Imádok enni, ez az életem. :D) Most "félútig" vagyok visszahízva, de még így is viszonylag elégedett vagyok a külsőmmel.


24/F

2019. máj. 30. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen. Most.

Egy picit már sikerült változnom de még többet szeretnék.

2019. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!