Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lányok, akik állandóan összefo...

Lányok, akik állandóan összefogják a hajukat: Miért nem kiengedve hordjátok?

Figyelt kérdés

Sok olyan ember van a környezetemben, akinek hosszú és gyönyörű haja van, de sose láttam kiengedett hajjal.


Minek kell annak hosszú haj, akik sose engedik ki a hajukat?


2019. dec. 29. 09:52
 1/9 A kérdező kommentje:
A kérdés nem provokatív, pusztán csak érdekel.
2019. dec. 29. 09:52
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert idegesit ha össze-vissza van és sokszor szimplán csak egyszerűbb felkötni:D
2019. dec. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Idegesít ha az arcomhoz ér, a munkahelyemen azt mondták, csak összefogva lehet, ezt meg annyira megszoktam, hogy otthon is csak feldobom a fejemre az egészet.
2019. dec. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Növeszd meg a hajad derékig, aztán gondolkozz el, mikor a szél állandóan az arcodba fújja.
2019. dec. 29. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mert ahhoz, hogy kiengedve normálisan álljon, nekem vasalgatni kell meg minden. Nem tesz jót neki és időigényes is, reggel pedig abból van a legkevesebb.

A hosszú haj azért kell, mert a kifejezetten rövidtől még csúnyább leszek, a bob és a többi olyan meg, amit kiengedve kell hordani, szintén állandó vasalgatással járna.

Nem mindenkinek jó szerkezetű, könnyen kezelhető a haja.

2019. dec. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert idegesít hogy az arcomba lóg, hogy mindenbe beleakad, belelóg, kócolódik. De ezért nem akarom levágatni, mert szeretem ha hosszú, csak maradjon hátul. :D
2019. dec. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3%

Azért, hogy különbözzenek azoktól, akik mindíg kiengedve hordják.

.

"akik sose engedik ki a hajukat"

Hogyan mossák úgy?

2019. dec. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért mert nagyon könnyen kócolódik, ha csak rövidebb időre engedem ki (pl. amíg hajmosás után megszárad) akkor is nagyon nehéz kifésülni utána; ráadásul kiengedve mindig beleakad mindenbe.

És azért hosszú a hajam, mert egyrészt megszoktam, és sokszor nehezen változtatok a rég megszokott dolgokon, másrészt pedig, ha rövidebb lenne a hajam, akkor se nagyon lenne kiengedve, akkor meg már inkább hosszú copfom legyen mint rövid, így jobban tetszik.

2019. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár én már nem lány vagyok :), de hosszú, és mindig copfban van, mert itthon vagyok a 6 hónapos lányommal, így sokkal kényelmesebb, és azért nem rövid, mert a rövid haj sose állt jól. Én mondjuk meg azt nem értem, akinek hosszú a haja, főleg kislányoknál, aztán az arcába lóg állandóan, evéskor, játszáskor, nem kényelmes.
2020. jan. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!