Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mostanában miért csinálnak...

Mostanában miért csinálnak ekkora ügyet például a színházakban, ha a férfiak kérnek valamit a nőktől bizonyos előnyökért? Ez mindig is így volt. Én középiskolás korom óta felhasználom a külsőmet is az elöbbre jutásért. Így tartok itt ahol tartok.22/l

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 12:45
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
62%
Na, mesélj, hol tartasz néhány kuficért cserébe???
2019. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
94%
Egy incel férfi kamukérdését olvashattuk.
2019. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
50%

De milyen érdekes hogy ilyenkor a pasas a gazember (jogos), de azt senki nem forszírozza hogy a nő miért ment bele. Nem mondhatja azt hogy kényszerítve volt mert az nem kényszerítés hogy "különben nem kapod meg XY szerepét", az egy választási helyzet. És lehet azt mondani a pasasnak hogy akkor menj a fenébe, nem kell a büdös ajánlatod és előbb fogok Mekiben krumplit sütni mint hogy konkrétan k...a legyek. Értem én hogy "színész lenni az álmom" de az az álom amiért ennyit kérnek az egy hamis álom. (Persze ennek a felismeréséhez egy alapszintű erkölcsi iránytű is kéne)

Vonatkozik ez Hollywood-ra is amely már rászolgált hogy porig égessék és a helyét is sóval szórják be, Karthágó-stílusban. Szexuális ragadozók és álszent opportunista libák gyülekezőhelye. A metoo is csak olyanoknak ad hátszelet akik az ilyen szereposztó díványokra igent mondtak, mélyen hallgattak az egészről amíg még láttak esélyt hogy a karrierjük szárnyaljon, X évvel később meg amikor rájöttek hogy a karrierjüket ez se menti meg és már nincs veszítenivalójuk akkor borítják a bilit és játsszák az áldozatot.

Ja és te kérdező egy troll vagy.

2019. dec. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy mindenkivel lefeküdtem, de 15 éves oorom óta járok discoba minden héten, soha egy fillér nélkül megyek, és mindig meghívnak enni is inni is. Kapcsolataimnál is néztem hogy el tudjon vinni színházba,moziba. Gimi után olyat kerestem, aki városban lakik, és oda tudok költözni, így kerültem el egy faluból városba 19 évesen.
2019. dec. 29. 13:30
 15/30 anonim ***** válasza:
81%
En is. Jekentkeztem egyetemre. Falurol irany Budapest. Nem kefeltem erte.
2019. dec. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Akkor a szüleid fizetik. Nekem nem.
2019. dec. 29. 13:47
 17/30 anonim ***** válasza:
66%
Gondoltál már arra, hogy ha esetleg...kúrás helyett tanultál volna, nem lett volt szar az érettségid és nem csak fizetősre kerültél volna be?....
2019. dec. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Gondoltatok már arra, hogy mindenki nem lehet diplomás? Szükség van dolgozókra is?
2019. dec. 29. 14:10
 19/30 anonim ***** válasza:
90%
Akkor miért jársz egyetemre? Meg amúgy nem tudom, hol élsz, de errefelé a diplomások is dolgoznak :D
2019. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Honnan vetted azt, hogy egyetemista vagyok? Hol olvastad?
2019. dec. 29. 14:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!