Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mostanában miért csinálnak...

Mostanában miért csinálnak ekkora ügyet például a színházakban, ha a férfiak kérnek valamit a nőktől bizonyos előnyökért? Ez mindig is így volt. Én középiskolás korom óta felhasználom a külsőmet is az elöbbre jutásért. Így tartok itt ahol tartok.22/l

Figyelt kérdés
2019. dec. 29. 12:45
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%

Te miért csinálsz ügyet belőle, hogy van akinek más a véleménye?

Mondjuk figyi: bevallom, én ronda vagyok. Ha csinos lennék talán kihasználnám valamennyire, de akkor se így.

De nem mindenki érthet egyet veled.

2019. dec. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
0%
Én se szeretem a ribiket,de legalább őszínte vagy.A legtöbb nő ugyanígy halad előre az életben,csak kevesen valják be.Az is furcsa hogy 20-30 év múlva jut csak eszébe valakinek hogy őt úgymond megerőszakolták.Ezalatt azt kell érteni hogy egy jobb pozícioért a főnök ágyába bújt,persze akkor símán belement.Az is röhejes amikor az úgymond nő mozgalmas,kvóta helyekért visítanak.Nem értik meg hogy ahoz hogy valaki cégvezető,tudós,fizikus,atomfizikus legyen,nem elég csak a megfelelő emberekkel dugni.Oda már tanulni kell,racionálisan kell gondolkodni,jó vezetői képesség kell.Éppen ezért olyan kevés nő van ezekben a pozicíókban. Én azért nem nézlek le mert nem tagadod azt,amit az emberek többsége tud ès tisztában van ezekkel a dolgokkal.
2019. dec. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Tehát az ég világon nem értél el semmit, és nincsen semmid.

Hát ezért tényleg megérte szétteni a lábad...

2019. dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:
Nézőpont kérdése igaz. De a falubeli barátnőimhez képest sokkal jobb helyzetben vagyok szerintem.
2019. dec. 29. 14:55
 25/30 anonim ***** válasza:
93%
Onnan vettem, hogy egyetemre jársz, hogy az egyik válaszoló írta, hogy ő egyetemre jár, így került fel faluból városra, mire odaírtad, hogy neki ezek szerint a szülei fizetik, neked meg nem. És én ezt úgy értelmeztem, azért teszed szét a lábad úton-útfélen mindenkinek, hogy legyen pénzed fizetni az egyetemet, ha már annyi eszed nem volt, hogy önerőből bekerülj egy államilag támogatott szakra. De amúgy ha nem tőmondatokban válaszolgatnál mindenkinek, nem kéne találgatni meg elbeszélni egymás mellett. Látod, ebből is látszik, hogy egy ostoba p*csa vagy és max. egy dugásra vagy jó mindenkinek. Arról szerintem álmodnod sem érdemes, hogy valamikor a jövőben egy gazdag sugardaddy kitartottja leszel, mert ahhoz legalább kéne egy minimális eszednek lenni, hogy legalább mikor épp nem kúrogat az apucid, el tudd máshogy szórakoztatni, te viszont lényegében csak egy beszélő lyuk vagy.
2019. dec. 29. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom mi lesz a jövőben, csak azt hogy most több olyan fiút is ismerek, akik okosak, jól tanulnak, nagy jövő áll előttük, majd a szemük kiesik ha meglátnak, elvörösödnek, fôleg ha topban vagyok, de még hozzám sem mernek szólni. Na nekik hiába lesz jó állásuk. Esténként csak a plüssnacihoz bújhatnak.
2019. dec. 29. 15:12
 27/30 anonim ***** válasza:

"Na nekik hiába lesz jó állásuk. Esténként csak a plüssnacihoz bújhatnak."


Honnan tudod, mi lesz 5-10-20 év múlva? Ezek a fiúk most még elpirulnak, de majd évek múlva igazgatóként jó autóval majd olyan nőt választanak maguknak, amilyet akarnak. Jó munkahelyük lesz, előretörnek az életben.


Neked a szépséged pedig el fog múlni, majd 50 évesen ott leszel, hogy semmilyen végzettséged nem lesz, mert nem tanultál, csak a testeddel jutottál előre, de mit fogsz csinálni, amikor már szatyor leszel és a kutyát nem fogod érdekelni?

2019. dec. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 A kérdező kommentje:
Ha valaki tanul, nem biztos hogy igazgató lesz. Igazgató pont nem biztos hogy a legjobb tanuló lesz, hanem a határozott talpraesett emberekből. Egy tanult mérnök bemegy az irodába csendben tervez, kap havont félmilliót, de sem barátai, sem barátnôje nem lesz.
2019. dec. 29. 15:33
 29/30 anonim ***** válasza:

A kommentjeid pont úgy hangzanak, mint a mondatok az olyan gimis osztálytársaim szájából, akik minden év végén minden létező tantárgyból bukásra álltak és kb. térden állva könyörögtek a tanároknak, hogy hadd adják már elő egy 5-ösért az igénytelenül összetákolt, wikipédiából kimásolt kiselőadáskáikat, hogy át tudják rúgdosni őket egy 2-essel, a maradék pár tárgyból pedig mentek nyáron pótvizsgázni, ahova szintén úgy mentek el, hogy azt s tudták kb., hol vannak, csak szánalomból ott is átrúgták őket.

Elég szomorú életed lehet, ha ezzel nyugtatgatod magad, hogy aki értelmes és tanult, az egyedül fog megrohadni, nem úgy, mint te, aki előtt igaz, nem áll semmilyen jövő, de legalább minden napra jut valaki a lábad közé.

Elmondanám, én mérnöki szakon tanulok és vannak barátaim, illetve emberek, akik szeretnek. Nem úgy, mint neked, akinek mindössze annyi a felmutatnivalója, hogy "megbámúnak az uccán, mikó a csöcskidobós felzsőmbe vagyok, olyan jó nő vagyok aztakúvaélet ihihi"

2019. dec. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
100%
Én sem tudom, miből gondolod, hogy aki mérnöknek tanul és tervez, miért kéne, hogy nulla szociális élete legyen. :D Csak az ostobaságodat bizonyítod ezzel be. Attól, hogy valakit érdekel valami, szereti csinálni, jó belőle, még nem annak a feltétele, hogy örök életében egy szobában fog magányosan ülni és senkije nem lesz. Nézz már szét kicsit a világban, mielőtt nekiállsz hülyeségeket írogatni. Tejesen egyéntől függ, hogy kinek mennyi barátja, ismerőse van, milyenek a párkapcsolati viszonyai. Nem értem, miért ne lehetne valakinek barátnője, csak azért, mert egy irodában tervez, magyarázd már el, kérlek. :D
2019. dec. 30. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!