Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexuális vagyok vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuális vagyok vagy szimplán nyitott? Fiatal művész vagyok és már tinédzser korom óta bizonyos típusú fiúk érzelmileg meg tudnak érinteni.25f

Figyelt kérdés

Nehéz leírni ezt, az ilyen embereken, külső jegyekben is megnyilvánul, hogy érzelmesebbek a többieknél. Például sokan nem rövid hajjal járunk, hanem hosszabbra hagyjuk. Persze ez nem mindenkire igaz, de általában az olyanok mint én, szeretjük kifelé a világ felé is kimutatni, hogy nem egy erőszakos állat vagyunk, mint férfitársaink közül sokan.


A kérdésben szereplő fiú is ilyen stílusú. Hosszabb a haja, a stílusa is egyedi és annyira mély érzelmei vannak, amiktől nem fél expresszálni a világ felé. Ez meg fog benne. Nagyon szép lelke van. Ő zenész én pedig festek és grafikus vagyok. Amikor festek akkor nekem is szükségem van az érzelmeim szabadjára engedésére, nélkülük nem is tudnék alkotni.


2019. szept. 15. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:
2%
Homár vagy,nincs ebben semmi különös.
2019. szept. 15. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

"érzelmileg meg tudnak érinteni"

OK, de mi van a szexualitással? Mert valahol ott dől el, hogy meleg vagy e vagy sem.

2019. szept. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem biszex vagy
2019. szept. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
16%
A homoszexuális meg biszexuális és egyéb kategóriák már nagyon idejétmúltak.
2020. okt. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
58%
Biszex
nov. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!