Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A férjem barátai, akik eddig...

A férjem barátai, akik eddig távolságtartóak voltak kicsit velem, most, hogy válunk, miért figyelmesek hirtelen?

Figyelt kérdés

Én akarom a válást. Régóta vagyunk együtt. Az ő barátaival aránylag jó volt a kapcsolat, de inkább távolságtartó. Most meg páran közülük /egymást nem ismerik, tehát egymástól függetlenül/ felhívnak, hogy sok erőt kívánnak, meg hogy maradjunk jóban, meg üzenetet írnak, hogy boldog új évet kívánnak, holott ezelőtt soha nem volt ilyen.

Abban biztos vagyok, hogy nem amiatt van, mert szexben bíznak vagy hogy bármit is akarnak tőlem. /Ennek örülök is, hogy nem ezért/ Van köztük, aki boldog kapcsolatban él. De így akkor meg végképp nem értem. Férfiak, ti mikor vagytok ilyenek? Jól esik, csak nem értem.


2019. dec. 30. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Bizony én szexben bíznék, még boldog párkapcsolat mellett is.
2019. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert tudják, hogy válsz. A legtöbbjük rád akar repülni, ennyi az egész.
2019. dec. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De van, amelyik több száz km-re él.... Meg pl az egyikük olyan egészségügyi állapotban van, hogy járni is alig tud, nem hogy szexelni. Szóval nem erről van szó.
2019. dec. 30. 11:54
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a volt párod távolította el őket tőled.

Lehet, hogy te szimpatikus voltál nekik, a volt párodat még "jól" ismerték.

Csak tippekkel.

2019. dec. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van olyan dugás, amiért utaznék párszáz km-t.
2019. dec. 30. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!