Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ismertek olyat aki jóformán...

Ismertek olyat aki jóformán egész nap nem csinál semmit?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ismertek-e olyan embert, aki nem dolgozik és nem is jár iskolába, hanem csak úgy elvan mint a befőtt egész nap? Az én tàvolabbi környezetemben van egy srác, aki már jócskán elmúlt 30 éves, még mindig a szüleivel lakik és évek óta nem csinál semmit. Jóformán a lakást sem hagyja el, egész nap játszik, filmeket, sorozatok néz, nagyokat alszik stb... Ezt csinálja már jó ideje és egyszerűen nem unja meg ezt a semmittevést. Mi a véleményetek? Szerintetek hova fog ez vezetni? Ismertek hasonló embert, aki csak teng leng egész nap?

2019. okt. 26. 18:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
61%
Sajnos igen.
2019. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Én. 😀
2019. okt. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
66%
Én két napot bírok így ki max
2019. okt. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%
Jó lesz neki, majd ha senki nem látja el többé, és nyugdíjat sem kap, egy vasat se.
2019. okt. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%

Én is ilyen ember vagyok.Nem érdekel mások mit gondolnak.Illetve,ez nem teljesen igaz.Idegeskedni nyilván nem fogok miatta.Viszont egy kicsit idegesít.Mert, mégis milyen jogon ítél-el bárki az életvitelem miatt.Senkinek semmi köze hozzá.Nem járulok hozzá semmihez a társadalomban.Ezt elismerem,ez nyilvánvaló.Viszont saját magamat fejlesztem minden nap.Minden nap edzek.Keményen.Sorozatokat,filmeket nézek.YouTube-ot is, amiből rengeteget lehet tanulni nap mint nap.Merthogy érdekesebbnél érdekesebb csatornák vannak.Saját magamat fejlesztem.Azért,mert nem dolgozom, még nem azt jelenti,hogy semmit sem csinálok.Én hiszek abban,hogy meg fogom találni az utam,nem azt tervezem amúgy sem,hogy nyugdíjból élek majd.Van pár ötletem,amit talán lehetne kivitelezni valahogy.Illetve konkrétan most egy van.

Az is lehet,hogy létező dolog,de nem baj.Akkor lesz más ötlet.Nem szeretem,amikor valaki lenéz másokat.

2019. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
82%
Én is ilyen vagyok :D
2019. okt. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
80%
Látszatra igen. Van valaki, akiről nem tudom, hogy mit ténykedik, dolgozik, mégis meg tud lenni.
2019. okt. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%
Ki fogja majd eltartani ezeket az embereket? És most miből élnek?
2019. okt. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%

Részben én is ilyen vagyok, bár van munkahelyem.

De azon kívül itthon ülök, netezek.

El ne hidd, hogy nem unalmas.

Különben most se lennék itt...

Ide unalmában jön az ember.

Ő is unja, csak nincs élete.

Meg amúgy lehet, hogy beteg, van vmiféle mentális betesége, pánikbetegsége, szociális fóbiája, vagy enyhe autizmus. Nem tudhatod, mert ezek nem látszanak mindig.

2019. okt. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
33%

9

Azok a betegségek kezelhetők. Szoc fóbiám, pánikbetegségem van estébé, dokihoz járok, gyógyszert szedek, mégse ülök otthon, es csinàlom a nagy semmit

2019. okt. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!