Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » El mennétek olyan fodrászhoz...

El mennétek olyan fodrászhoz akinek nincs róla papírja? Dr állítólag nagyon jó

Figyelt kérdés
Van egy férfi a környéken, már elég sokan oda járnak tesómék is állítólag nagyon patentul csinálja a hajakat a környékbeli fodrászok elbújhatnak mellette. Viszont nincs róla végzettsége, azthiszem konyhai kisegítő a pasi. Gondolom magától tanulta ki otthon vagy nem tudom. El mernél hozzá menni?

2019. márc. 6. 16:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ha vannak jó referenciái és olcsóbb mint egy szakképzett, simán.
2019. márc. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor az ilyenek a legjobbak.

Nem tanulták de valahogy a vérukbe van.

Akkor is mennek ha annyi lenne mint egy végzett fodrász.

Nem vélezlenül van jó híre.

2019. márc. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hisz azt úgy sem tudja senki, hogy van-e róla papírja. Én a fodrászomat 20 éve ismerem, de foglalmam sincs, h van-e neki.
2019. márc. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%

Nem.

A kozmetológiában és a fodrászok képzéseiben nem csak azt tanítják, hog milyen színek néznek ki jól együtt, meg hogy milyen arcformához milyen frizura illik, hanem kemény kémia is az egész. A fejünk az egyik legérzékenyebb testrészünk, és nem akarnám, hogy egy olyan ember kenjen rá mindenféle szert, aki nem tanult az összetételükről, hatásukról, és arról, hogy milyen esetleges reakciókba lépnek más szerekkel, sőt, még arról sem, hogy hogy lehet megfelelően tisztán tartani a berendezéseiket. Lehet, hogy valami született tehetség a pasi, ha frizurákról van szó, de amíg nincs róla papírja, hogy az elméleti/tudományos részével is tisztában van a fodrászkodásnak, addig nem mennék el hozzá. (Amúgy meg szerintem full illegális, amit csinál. Nem dolgozhatsz emberi testekkel/testeken ha nincs engedélyed rá.)

2019. márc. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kit érdekel a papír? Ismerek fodrászt, akinek van, mégis pancser.Nekem például nincs papírom, a hajam mindíg magamnak vágtam, festettem bármilyen fazonra és akik látták, úgy gondolták, az övékkel is megbírkózom, így aztán nagyon sok ismerősnek, szomszédnak vágtam, festettem és elégedettek voltak teljesen.Nyilván sajnos nincsenek profi eszközeim és hajápolóim, de az alapokat jól megcsinálom, ja és ingyen.Sajnos mióta van rendes melóm, erre nem jut időm, már csak a magam fodrásza vagyok.
2019. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sok tehetséges és ügyes fodrász van, akinek nincs róla papírja, és nagyon sok olyan van, akinek van papírja, mégsem ér egy fillért sem a munkája.

Csak azt nézd, hogy hogyan dolgozik, ne azt, hogy milyen iskolát végzett.

2019. márc. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt megnézném, hogy a fodrászok mikor tanulnak kémiát :D Kb. akkor, amikor a takarítók is
2019. márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Konkrétan menj és nézd, mert tanulnak. Most mit lehet erre írni?
2019. márc. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
4. Juuuujjj, illegális!! Akkor megmondom anyámnak, többé ne velem masszíroztassa a hátát, mert nincs masszőri végzettségem és még a végén elkapnak a rendőrök azt jól meg***nak :D
2019. márc. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mennék, ha csak vágatni akarok és tényleg jó az illető. Ahhoz nem kell kémia! Egyszerű hajbalzsam vagy hajlakk se nagyon kell a vágáshoz, de ha mégis, hát veszünk a dm-be. Nem hiszem hogy belehalnék abba amit ott kapunk. Ha megmossa a hajam helyben, tőlem azzal a samponnal is teheti amit a családja használ, miért ne? Egyszeri alkalommal tök mindegy, hogy Baba vagy Spar budget. Bár ha saját otthonában vág, eleve úgy megyek hogy otthon megmosom.
2019. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!