Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem ciki, hogy a volt osztályt...

Nem ciki, hogy a volt osztálytársaimhoz képest levagyok maradva?

Figyelt kérdés

Nézegettem facebook-on a volt középiskolai osztálytársaimat és láttam, hogy a felének már gyereke van. 2010-ben végeztünk és a legtöbbnek 2-3 éves a gyereke. Kicsit rosszul érzem magam mert nekem nincs párkapcsolatom sem.. Nem sok mindent tudok felmutatni mióta leérettségiztünk. Én is szeretnék majd gyereket de 30 felett leszek mire összejön. ( szerintem)

A mai világban egyébként is nehéz olyan férfit találni aki rendes.


28/N


2019. dec. 31. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
71%

Ajánlom az alábbi videót ebben a témában:

https://www.youtube.com/watch?v=iOq6SvbugD8

2019. dec. 31. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Az élet NEM VERSENY, azaz olyan nincs, hogy le vgy maradva!

Éld a saját életedet és ne másokéhoz hasonlítgasd. Eleve nem értem, miért nézed azt, hogy másokkal mi van, akikkel egyébként semmi kapcsolatod sincs!


A testvérem 32 évesen találta meg a hivatását, 35 évesen találkozott össze azzal a férfival, akivel összeillenek, és 37 évesen szülte az elsö gyereküket, most terhes a másodikkal. Sokkal jobban járt, mintha megprób´lat volna versenyezni másokkal, és 10 évvel korábban beleugrott volna egy kapcsolatba, hogy ne maradjon le, és most ott állna egy-két gyerekkel elvált nöként.

2019. dec. 31. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
38%
Egy nő a mai világban akkor nem talál normális, komoly párkapcsolatot ha nem ajar. Van aki huszonévesen családot alapít, más meg bulikázik, meg fűvel-fával összefekszik.
2019. dec. 31. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Annyi baj van ezzel a kérdéssel és a hozzá tartozó leírással, hogy inkább bele se kezdek.
2019. dec. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Egy nő a mai világban akkor nem talál normális, komoly párkapcsolatot ha nem ajkr. "


Áruld már el, HOL LEHET normális férfit találni? Ugyanis probléma nem az, hogy a nöknek nincsenek igényei, hanem hogy a választék selejt!

2019. dec. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
58%
Jaj, már, az a gond, hogy nem 180+ cm magas a pasi..
2019. dec. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
59%
Egyetértek az előzővel, ha valaki nem 180 feletti kigyúrt állat, akkor azt már emberszámba sem veszitek.
2019. dec. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
42%

"a választék selejt!"

Ja, persze.

Nincsen normális férfi, egyáltalán nem is létezik.

Na, 𝐞𝐳 a legnagyobb gond a mai nőkkel.

Jó, persze, kicsit félre is vannak vezetve.

Az a baj, hogy erre általában 35 év után jönnek csak rá, és keresnek végre egy - jó esetben - hozzájuk illő férfit.

2019. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem ciki. Én 22 vagyok és szűz férfi. Nem tartom cikinek, viszont azt igen hogy meglett volna a lehetőségem többször is, és én mégse éltem vele. Igazából most is meglenne, csak olyan hülye vagyok hogy belekóstoltam a szerelembe, és olyan személyt akartam sok más helyett aki nem érdemelte meg. Meg hát későn érő is...stb Másokat meg nagyon jól tudom hogy csak megbántanék. Sokan mondták hogy jó hazug vagyok, szóval mennek a szép szavak könnyedén, és a hízelgő bókok.


Középiskolai, és azelőtti barátok? Nem érdekelnek. Gyerekkori barátok akikkel felnőttem? Nem hat meg. Sok mindent hallottam róluk családtag halál stb és nem érdekel. Ciki? Szerintem igen. Persze én így szeretem magam még ennek ellenére is. :D


Ezt csak azért írtam hogy lásd az ilyesmi inkább ciki mikor nem érdekelnek mások.

Ja de várj lehet csak kitaláltam. xD

Tudod mit? Menj és szedd össze magad! Komolyan mondom ahogy ezt elolvastad lépj ki erről az oldalról, és menj fel egy társkeresőre vagy kezdj is neki a keresésnek. Nehéz találni olyat akivel boldog lehetsz, de az akarsz lenni nem? Gyereket akarsz, családot. Akkor menj és tegyél érte egy percet se pocsékolj el! Na pápá


Ui.: Ha mégis maradsz, és siránkozol akkor elkönyvelted magadnak előre a boldogtalanságot a jövőre nézve!

2019. dec. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!