Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sok ember miért nem ért a...

Sok ember miért nem ért a normális beszédből?

Figyelt kérdés
Ma elpattant bennem valami mivel az egyik megrendelőnk kijelentette, hogy hiába van a szerződésben 2019.12.16. utolsó fizetési időnek megadva ő max február elején fog majd fizetni mert "nincs semmi pénze". Tegnap viszont olyan lenéző stílusban beszélt velem a telefonban, hogy kocsiba ültem és meglátogattam. Szégyenlem de minősíthetetlen stílusban beszéltem vele. Viszont érdekes módon ma kaptam a sms-t, hogy a teljes összeg átutalásra került.
2019. dec. 31. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
86%
Talán, mert sokan istennek hiszik magukat, hogy ők bármit megtehetnek minden következmény nélkül.
2019. dec. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
68%
Jol tetted, egyeseket jol helyre kell rakni ahhoz, hogy eszhezterjenek.
2019. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
68%

Ezt már én is felfedeztem jónéhány éve. Nem tudom miért nem, talán, mert a szépszónak nincs következménye.

De ha beverik a pofád az mégiscsak más. :)

2019. dec. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%

Ágyúval nem lövünk verébre. A kommunikációnak vannak fokozatai, amik egyre durvábbak. Elején finomkodni érdemes, mert sokan értik. De ha nem jön össze, jog, agresszió, manipuláció még mindig ott van, mint eszköz.


Én fordítva vagyok. Kifizettem nem csinálták meg és még meg is fenyegettek...

2019. dec. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
65%
Azert mert sajnos elterjedt, hogy a vevonek mindig igaza van. Es nagyon sok az egoista, aki azt hiszi, hogy istenkiraly es hogy hatalma van feletted.
2019. dec. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!