Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdhetnék az életemmel?...

Mit kezdhetnék az életemmel? Részletek lent

Figyelt kérdés

18 éves fiú vagyok, előző tanévben érettségiztem. Sose voltam éltanuló érettségim se lett valami fényes, nem is lett meg a 280 pontom. Mivel továbbtanulni nem tudtam elmentem tescoba dolgozni, mert egy érettségivel nem volt más lehetőség, de így több mint fél év után nagyon kezdem megutálni. Nincs hétvége, beosztásunk vicc (egyik nap este 10-ig ott vagy, másnap mehetsz vissza 9-re). Ahhoz képest hogy nem egy nehéz meló, nagyon leterhel valamiért. 130-at keresek egy hónapban ami így, hogy otthon lakok elmegy, de később nem tudom mi lesz.


Tanácsokat várok, mit csináljak? Tanuljak vagy keressek más munkát vagy menjek külföldre?


2020. jan. 2. 02:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Felsőoktatási szakképzés. 240 pontod csak megvan..annyi a minimum.
2020. jan. 2. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezeket az állásokat már rég robotizálni kellett volna. Olcsóbb és megbízhatóbb lenne.
2020. jan. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Képezni kell magad.

Tanulj meg egy szakmát, amire van kereslet is.

2020. jan. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!