Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen benyomást kelt bennetek...

Milyen benyomást kelt bennetek egy olyan felnőtt, akinek pattanásos az arca?

Figyelt kérdés
Ha egyébként tiszta, ápolt, jól öltözött, finom illatú és csinos?

2020. jan. 2. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mivel minden igyekezetem ellenére nekem is olyan 32 éves létemre, örülni szoktam hogy nem vagyok egyedül
2020. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Bennem rossz benyomást kelt. Elég gusztustalan. Plusz nem szeretek rácsodálkozni, mert akkor feltétlen kijön rajtam is egy kettő :/

Plusz én még nem sok olyat láttam, hogy jól öltözött legyen és pattanásos. Jó most arra célzok, akinek az egész arca tiszta eleven piros pöttyös, nem arra, hogy egy kettő van pl. az állán vagy valami.

2020. jan. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mintha magamról olvasnék.:( imádok csinosan öltözködni,sportolok,szeretek igényes lenni az utolsó hajszálamra is,az arcom meg minden egyes igyekezetem ellenére egy bányarém.Csúnya foltok borítják az egészet,hegek,tényleg extrémen bűnronda.Egyik barátnőm sajnos ugyenezzel küzd.Gyönyörű szép arcra,igényes,de az arcbőre nem akar javulni.

Ha látok ilyen bőrű nőt vagy férfit,ezért nem is jut eszembe elítélni vagy megjegyzést tenni rá.Sőt...mélységesen együttérzek vele,és rögtön arra gondolok,hogy neki is mennyire elveheti az önbizalmát.

2020. jan. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Azt gondolnám, hogy szegénynek fogalma sincs a bélflóra fontosságáról, és az egészséges táplálkozásról.
2020. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!