Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem vicces mikor valaki vagy...

Nem vicces mikor valaki vagy valakik az utcán a semmiből előkapják a telefont, belevigyorognak a kamerába, készítenek egy képet majd mogorva fejjel "folytatják" tovább a napot?

Figyelt kérdés
A'lá selfie...
2020. jan. 3. 12:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
74%

9-es. Kimondta, hogy mindennap teszik? :D

A figura mobil követi netán a delikvenseket? Most nem azért de én is volt hogy csináltam egy szelfit az utcán mert beszélgetésben voltam valakivel és küldtem neki hogy nézd itt vagyok ahol ez és az volt. Meg persze magamat is belekomponáltam vigyori fejjel. Deálmomban sem gondoltam volna hogy emiatt egy szánalmas szar vagyok. :D Akkor az vagyok. TÁn nem ez az egyetlen értékem vagy nem értékem. ;))

2020. jan. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Blade Bone ***** válasza:
50%
Mogorvát még nem láttam, csak olyanokat akik jól érzik magukat... Rájuk viszont jó nézni mert átragad a jókedvük. :)
2020. jan. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%
Hát igen, 9-es. Hihetetlen, mennyi ostoba ember van, aki egy ártatlan szokás miatt ítélkezik másokról.
2020. jan. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem sokkal viccesebb az, amikor valakinek annyira nincs semmi célja, öröme az életben, hogy ennyire ráér mások életével foglalkozni és még kérdést is kiír róla.
2020. jan. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!