Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tinderen miért keres mindenki...

Tinderen miért keres mindenki komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Mindig azt hallottam, meg most olvasom is hogy “komolykapcsolatot keresek”. Akkor miért mondja mindenki azt hogy ez inkább szex app és csak alkalmi partnereket lehet találni rajta.. Eddig senkit nem találtam alkalomra. Vagy nem írnak.
2020. jan. 3. 19:10
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Akkor pontosítok: Megnyerő kinézet és szöveg = Álszentség. Nem fogok meghajolni egy vadidegen embernek...
2020. jan. 3. 21:45
 12/14 anonim ***** válasza:
JAjj ne már megint a bombanős szerencsétlen :D
2020. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
48%

A férfiak felső 10%-ának ez tényleg szex app. Ők bármikor találnak itt olyat, akivel dughagnak.


A többieknek viszont alig van matche. Ők már tudják használni komoly dolgokra is.', hiszen cssk komoly érdeklődőktől van like.

2020. jan. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nekem is van matchem most jelenleg 12 db, de abból 4-en írtak aztán eltűntek vagy már nem válaszolnak a többi 1 hét alatt nem volt képes válaszolni. Ennyi komolytalan ember van fent? És a srácok meg meg a csajok is vegyesen.


29/Bi F.

2020. jan. 4. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!