Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szólíthatnám meg?

Hogyan szólíthatnám meg?

Figyelt kérdés

Egy régi álmom ébredt fel bennem a napokban... Régen sokat álmodtam, gondolkodtam arról , hogy a vakok intézetében dolgozom. Az ő kis világuk segítése, megismerése ami érdekelt. Talán onnan jött, hogy egészségügyi iskolában jártam, és voltunk ilyen kiállítás is. Ami nagyon megfogott, és elgondolkodtatt. Ahol lakom nem messze tőlünk van is egy ilyen intézett, ahol ők laknak. Ahányszor elmentem ez az épület mellett úgy éreztem, nekem ott kell dolgoznom, mintha ott lenne a helyem. Az álmomban sokat álmodtam egy férfiról is, aki a látásában korlátozott volt. Igaz barátok lettünk, az ő arca, ha az emlékeimben van, olyan jó érzéssel tölt el, pedig nem ismerem, hiszen csak álom.

De talál nem is álom?

Napokban a buszról, ahogyan sétált át a hídon, vagy tegnap egy kávézóból láttam Őt. Tényleg, mintha ő lett volna az álmomból! A kinézete, a kisugárzása, a járása. Az egész lénye. Nagyon jó érzés fogott el, hogy tényleg létezik, ez nem csak álom, a szívem nagyon boldog volt, annyira kalapált. :) Utána szeretem volna szaladni, hogy megszólítsam, de nem mertem. Nem tudom, hogyan reagált volna, megijesztettem-e volna talán. Amit sohasem szeretnék! Mit tegyek, hogyan találhatnám meg?

Hogyan ismerhetném meg? Talán az álmomból lehet valóság? Ő létezik?

Volt már más is ilyen helyzetben?


2020. jan. 7. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Létezik olyan, hogy előre megálmodik valaki fontos történéseket az életéből. Viszont az ilyen álom más mint a hétköznapi álom, ha ilyet álmodsz, az beléd ivódik, és még évek múlva is élénken él benned.

Általában örökletes rá a hajlam családon belül, szóval ha más is van vagy volt már hasonlóan a családban, akkor jó eséllyel te is ilyen vagy.


Amúgy maga a késztetés becsülendő, ha ennyire belülről fakad, akkor ez igazi hivatás a számodra, a szó legszorosabb értelmében, mindenképpen meg kellene próbálnod, legalább egy rövid időre.

2020. jan. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedves választ.
2020. jan. 7. 19:30
 3/5 Joker2244 ***** válasza:
Nekem is volt ilyen nagyon régen, kb 10-13 éve hogy álmodtam egy idős bácsiról de csak a feje volt az álmomban aztán ha jól emlékszem egy hét múlva láttam hasonló embert az utcán. Valamit mondott is az álmomban de arra már nem emlékszem. Érdekes volt, azóta lehet meghalt a bácsi mert már akkoriban is nagyon öreg volt. Még mindig emlékszem az arcára. Érdekes
2020. jan. 9. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Elméletileg nem jelenhet meg olyan ember álmodban, akit még nem láttál. Ha te nem is emlékszel rá, lehet, hogy egy pillanatra láttad, és a tudat alattidban megmaradt, így kerülhetett az álmodba.

Véleményem szerint is mindenképpen ott a helyed a vakok intézetében, nem véletlenül érzel kötődést hozzá.

Esetleg azt meg tudod mondani, hogy hány éves vagy, és a férfi milyen korú?

2020. jan. 9. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitokat.


Olyan 27-35ig lehet a kora, én 25 vagyok.

Szegedi lehet, remélem egyszer megszólíhatom.

2020. jan. 9. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!