Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az egyik haverom térdelve...

Tomicsek kérdése:

Az egyik haverom térdelve tusol. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
2020. jan. 8. 22:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én guggolva tusolok, mert ha állva fürdök úszik a fürdő és vizes lesz a csempe, mosógèp, padló és undorító, ezen kívül a szüleim mindig kiakadnak ezen. Így is vizes lesz pár dolog, de azokat rögtön letörlöm és felmosok. Ha állva fürdenèk nem èrnèk el mindent amit le kéne törölnöm. :D

Én is gyűlölök úgy bemenni valahol fürdeni, hogy áll a víz a padlón és mikor öltözök vizes lesz a ruhàm, zoknim. Kiràz a hideg is. Exem is ilyen igénytelen dög volt és nem ismerte a felmosót sem.

2020. jan. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 szamo77db válasza:
Meglepő, de ezentúl én is így teszek. Ha állva zuhanyozom, a végére a fal is vizes. És persze úszik a fürdőszoba.
2020. jan. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A zuhanyfüggöny sok problémát megold.

Ha még nincs rá együtt a pénzed, akkor kezdj el gyűjteni úgy, hogy pl. az üzletben, postán... a visszakapott 100 (200) forintosokat azonnal félreteszed . Rövid pár hét alatt megvan a zuhanyfüggöny ára.

Ha olyan helyen vagyok, ahol nincs zuhanyfüggöny, én a fal felé fordulva zuhanyozom, állva.

Egyébként - nem törődöm azzal, hogy ki milyen testhelyzetben tusol. Teljesen az ő dolga.

2020. jan. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Én utálom a zuhanyfüggönyt, ha van pl appartmanban az a gyakori, ott leszedem, mert gusztustalan. Otthon pedig beülök a kádba és egy csepp sem megy ki, drága, magas kádunk van. Meg van épített zuhany is, ott lehet függöny, mert annyira nem libben be, de a kádban tusolva a legjobb ülni :)
2020. jan. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is utálom a zuhanyfüggönyt, majd egy nagy zuhanykabinra akarom cserélni a kàdat.
2020. jan. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!