Kezdőoldal » Közlekedés » Tömegközlekedés » Miért nem építenek egy normáli...

Miért nem építenek egy normális WC-t a kelenföldi vasútállomásnál?

Figyelt kérdés
A jelenlegi nem túl bizalomgerjesztő és tiszta, sőt nem is mindig van nyitva. Nem is meglepő, hogy még a nők is a bokrok közé bújnak el pisilni, ahol persze ezernyi papírzsebkendő hever utánuk.
2019. júl. 11. 08:59
 1/6 Vortrex ***** válasza:
96%

Összekeverted az oldalt a MÁV ügyfélszolgálatával.


Itt a helyes cím, ahová az észrevételed jelezheted: [link]

2019. júl. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%

Én a pályaudvar közelében lakom. Már gyerekkoromban sem volt normális wc..eltelt hatvan év, és azóta sincs.


Külföldi rokonaim itt szálltak le a vonatról. Nem akarták elhinni a látványt, hogy Európa szívében ilyen létezik. Megnyugtattam őket, hogy ez Budapest jelképe.

2019. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Ezek szerint a retróbudi megvan még! Én a buszállomás mosdóját használom, jóval értelmesebb helyen van, mondjuk az előre adagolós budipapír nem túl felhasználóbarát és a tisztasággal ott is vannak azért gondok.
2019. júl. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már írtam egy jo hosszú panaszlevelet, szigorúan papíron, a WC állapota és maga az állomás épülete miatt! Tessék követni a példámat, aztán valamit csak kezdenek vele, közösen elérhetünk valamit.
2019. júl. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert ez a MÁV. A vezetőség inkább ellopja a pénzt, mint hogy legalább a balkáni szintre felfejlessze a vasutat.
2019. júl. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy a 4-es metró átadásakor odaépítettek egy csili-vili új alaljárót, de egy nyilvános vécére már nem futotta a keretből? Most éppen Bécsben vagyok, itt van olyan metróállomás, ahol ingyenes vécé van.
2019. júl. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!