Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti várjátok már a nyarat?

Ti várjátok már a nyarat?

Figyelt kérdés
nagyon gáz ez a hideg
2020. jan. 9. 20:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron meg majd a "nagyon gáz a meleg" lesz a kérdés?
2020. jan. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
23%
Csak azért, hogy sok szép női lábfejet nézhessek.
2020. jan. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert gyűlölöm a hőséget. Bár ennél az ónos esőnél még az is jobb.


Én a tavaszt és az őszt szeretem, a langyos szellővel.

2020. jan. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem. Mert olyankor nem tudok kimenni csak kora reggel és este. Napközben szinte semmit nem tudok csinálni, mert szinte azonnal leégek amint kimegyek hiába az 50 faktoros naptej. És amúgy is imádom a telet főleg a hideget (bár ezt az időjárást nem nevezném hidegnek. Alig ment napközben a hőmérő szála 0 fok alá. Majd ha röpködnek napközben a mínuszok az lesz hideg :D ) + nyáron nem hordhatok hosszú ujjú pólókat és garbókat mert megfőnék bennük. Szóval nem nem várom a nyarat.
2020. jan. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Gáznak nem gáz ez a hideg, nincs igazán hideg, de ettől függetlenül rühellem a telet. Nem embernek való.
2020. jan. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
#1 nem, én imádom a nyarat, emlékszem milyen jó volt
2020. jan. 9. 22:53
 7/11 A kérdező kommentje:
meg tiszta depressziós vagyok attól hogy 4-kor már sötét van, nyáron viszont estig kint lehet lenni a szabadban
2020. jan. 9. 22:57
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen várom,unom már azt hogy mindig késik a volán busz vagy ki maradnak és 1.5 óra helyett 2-3-4 órát utazom,várakozom,nem fűtenek a buszokon be fagy a seggem.
2020. jan. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon várom már hogy napközben 50 fok legyen, éjszaka meg lemenjen 30-ig. A telet se szeretem (a korai sötétedés engem is zavar), de legalább felfele tudok öltözni, nyáron mégis mit vegyek még le?

10-15 éve még vártam a nyarat, mert akkor még emberi hőfokok voltak, de köszönhetően a politikusoknak és az általuk okozott globális felmelegedésnek, a nyár immáron olyan mint élőben megtapasztalni a poklot. Inkább már rettegek tőle...

2020. jan. 10. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyfelől várom, de most még előtte jön egy hosszabb ázsiai út, ott úgyis lesz 30+ fok, az kicsit megtöri a telet :)
2020. jan. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!