Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem tudok...

Mit tegyek, ha nem tudok senkivel kialakítani 'legjobb barátnői' kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sosem voltam még senkinek se a legjobb barátja.

Majdnem minden velem egykorúnak ha 1 órát nincs telefonközelben, akkor van 3-4 vagy több olvasatlan üzenete, én meg ha 1 hónapig nem telóznék, nekem 1 értesítésem se lenne, max anyám meg a tesóm miatt.


Rám sose ír szinte senki, míg a velem egykorúak akár órákon át tudnak chatelni.


Ha én írok rá valakire, akkor ezek mindig kimerülnek a milyen napod volt és a hogy vagy kérdéseken.



2020. jan. 11. 15:52
 1/4 A kérdező kommentje:
Vannak barátaim, nem vagyok egy antiszoc, de fel sem tűnik senkinek, ha nem vagyok suliba.
2020. jan. 11. 15:55
 2/4 anonim ***** válasza:
Akinek van barátja annak van legjobb barátja is, csak nem olyan viszonyban mint szeretnéd. Nem kell egymás seggében lenni mindig. Erőltetni nem kell, amúgy is 12-14 éves kor után a nagy bff dologból az lesz hogy mindenki megy àltalánosiskola után a dolgára és vége.
2020. jan. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem csak a suliban lehet barátkozni. Nekem például ott sose sikerült. Neten barátkoztam, az működött.
2020. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem egy legjobb barátnőm volt eddig. Olyan közeli barátok voltunk, hogy mindent együtt csináltunk, mindenhova együtt mentünk. Sportesemènyekre, koncertekre, egy érdeklődèsünk volt, egy baráti társaságunk volt, szomszédok voltunk, egy suliba jártunk, csak más osztályba. Egyik napról a másikra dobott el engem, mikor a hátam mögött kikezdett az exemmel és velem minden kapcsolatot elvágott, azért, hogy ez ne derüljön ki, még a közös barátainkat is ellenem fordította(ez nem 10-12 ember volt, hanem kb 25-30). Attól a naptól kezdve egyik havert sem értem el, és a "barátnőmet" sem. Hogy hogyan derült ki ez az aljas húzás? Kb 1,5 évvel később hallottam vissza egy osztálytàrsamtól. :)

Azóta ez a nő elmegy mellettem az utcán, van, hogy átmegy a másik oldalra is.

Azóta senkiben nem tudok megbízni, és nincs "legjobb barátom", vannak barátaim, de legjobb nincs.

2020. jan. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!