Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Facebook üzenőfalon bunkóság,...

Facebook üzenőfalon bunkóság, ha valaki a születésnapi köszöntéseket nem köszöni meg, hanem csak lájkolja őket?

Figyelt kérdés
2020. jan. 12. 10:56
 1/6 Sunshinedoll ***** válasza:
96%
Szerintem nem. Én nem várnám el valakitől, hogy egyenként visszaírjon 50-200 embernek. Ha valaki nagyon akar választ az üzenetére, írjon privát üzenetet és ne a falra rakja ki.
2020. jan. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem bunkóság, de szerintem a szöveg kimásol&beilleszt sem tart sokkal tovább.


Én egyébként ki is kapcsoltam, így nem látják mások mikor van a szülinapom. Részemről nincs ilyen probléma. :D

2020. jan. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért kellene egyenként megköszönni?

Sokan csinálják, hogy egy csokorban köszönik meg mindenkinek, amikor lezárul a hacacáré.

De én is eltüntettem már vagy 4 éve a szülinapom, (fárasztó volt és felesleges) a barátaim nem a Facebookon köszöntgetnek.

2020. jan. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is kikapcsoltam, csak a családom köszöntött de ők személyesen. Ebből is látszik hogy inkább Zuckerbergnek kéne köszönőlevelet írni mert nélküle le se szrják az embert. A sablon másol-beilleszt "Köszi :)" nem tudom mitől figyelmesebb mint egy sima like. Jóaz ne bonyolìtsd. Volt hogy fel se néztem facebookra a születésnapom után 1 hétig utána meg már nem kezdtem lájkolni se
2020. jan. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is az a legjobb megoldás, hogy leveszed. Idén facebookon csak egy ember köszöntött fel, de ő fejből tudta mikor van a szülinapom. Nekem nincs kedvem visszaírni csomó olyan embernek, akivel ezer éve nem is beszélek, meg már azt se tudom mi van vele olyan rég láttam. Felszínes az egész.
2020. jan. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Emlékszek mikor 13 éves voltam, s a szüleim azon voltak kiakadva, hogy csak ,,Köszönöm"-mel köszöntem meg vamelyik felnőtt ismerőszömnek ,,Köszönöm szépen" helyett. Meg leíratták egy papírra mindenki nevét, aki felköszöntött (20-30 személy), s elvárták, hogy én is felköszöntsem őket, mert ,,Ez egy tartozás, s vissza kell adni". Hogy ki voltak akadva, mikor egyet kifelejtettem...


Az internet NEM így működik. Azok akik felköszöntenek csak azért teszik, mert a FB kijelzi. Mióta kikapcsoltam ezt a funkciót max 3-an köszöntöttek fel szülinapomkor.


S aki meg felköszönt az nem figyeli, hogy mit hová írtál vagy like-oltál ott.


Pl: 10.-én egyik unokatestvéremnek szülinapja volt. (kijelezte a FB) Fel is köszöntöttem. Mikor like-olta, azt még láttam, mert még fenn voltam FB-on, de hogy kommentelt-e valamit vagy sem azt nem tudom. S nem is igazán érdekel. (Van hogy felnézek FB-ra s 10 értesítésem is van... S az ilyen kis apróságokat nem tartom számon)


Azt csinálsz amit akarsz. Ha nagyon sok van, a legegyszerűbb, ha másnap olyan színes betűkkel kiírod, hogy köszönöd mindenkinek, s kész.

2020. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!