Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Én egy buta lány vagyok ha a...

Én egy buta lány vagyok ha a pultban nem tudok jol vissza adni? 20/L

Figyelt kérdés

Nem megy nekem a matek.

Ennek ellenére felvettek pultosnak és kb 1 honapja dolgozok pultosként.

Be szoktam ütni hogy mennyit ad a vendég és ki irja a gép hogy mennyit kell visszza adnom, mindig be ütöm ha 150 ft ot kell vissza adni akkor is, mert egyszeruen nem tudom kiszámolni.

De van olyan hogy fizet a vendég 1655 ft ot és ad 5000ft ot, beütöm hogy 5 ezrest adott, erre utána ad még a vendég 360 ft ot.....osszezavaradok es akkor mar nem is erdekel de tudom hogy rosszul adok vissza.

Altalaban ram is szolnak de persze csak akkor ha kevesebbet adok ha tobbet adok vissza akkor meg nevetgelnek mikozben csinalom a kajajukat.

En egy buta lany vagyok?

Eddig azt hittem ertelmes vagyok és van eszem, nem vagyok buta, de olyan rossz hogy egyszeruen nem vagyok képes vissza adni, hiaba is akarom. Meg az is a baj, hogy a kasszaban sosincs elég apró így még jobban nehezebb vissza adni.

Pedig tudom hogy kell, ad egy 5 ezrest fizet 1980 at

Adok 20 ft ot

Az már két ezer

Meg adnom kell még 3 ezret vissza

De ez ott a kasszánál nem megy


2020. jan. 12. 18:55
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
31%
Igen. De amúgy biztos nagyon bájos vagy.
2020. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Blade Bone ***** válasza:
90%
Nem kell kapkodni, és csak figyelmesen a számolásnál.
2020. jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Bele fogsz jönni. Most még nehéz lehet, de később jobb lesz. :)
2020. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Nem hinném, hogy buta vagy emiatt. A fejszámolás nem megy mindenkinek, nekem sem, pedig én férfi vagyok. Én is nehezen számolom ki, hogy mennyit kellene visszaadni, egyszer rövid ideig besegítettem egy ismerősnek a boltjában, szörnyű volt. Pedig állítólag értelmes vagyok, a munkám is ezt követeli meg. De hát amiben meg mi vagyunk jók, abban meg mások nem olyan jók.
2020. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
87%
Nem vagy buta. Nekem is nehezen megy a fejszámolás, ez adottság. Ha az segít, a pult mögé ahova nem lát be vendég, tegyél egy számológépet.
2020. jan. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
72%
Idővel valamivel jobb lesz, kitartást!
2020. jan. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%
A matek nem az erősséged, ebből ennyi derül ki. Nem kell mindenkinek matekzseninek lennie, úgyhogy nem mondanám ezért egyből, hogy buta lennél. Mindenki másban jó.
2020. jan. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%
Az okos emberek sem születnek géniusz fejszámolási képességgel, legfeljebb gyorsabban belejönnek. Ne könyveld el magad emiatt butának, csak még gyakorolnod kell.
2020. jan. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
79%
Nem, nem vagy buta. Kitartás! Gyakorolj otthon egy kicsit és egyre jobban fog menni.
2020. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
12%

Nyilván itt mindenki vigasztalni fog, mert lány vagy. (Próbaképp írd ki holnap ugyanezt a kérdés férfiként, aztán átlagold a válaszokat).

Ha nem is butaság, de elég gyenge képességekre vall, ha ilyen alap számolás sem megy.

2020. jan. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!