Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fiúk! Én azt nem tudom felfogn...

Fiúk! Én azt nem tudom felfogni . Hogy nekünk az osztályban és azon kívül az összes csúnya és buta lánynak mindnek van udvarlója és a szépek, jófejek meg egyszerűen egyedül vannak, ennek mi az oka?

Figyelt kérdés

2014. febr. 7. 10:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A buta lányokat könnyebb megfogni és nem is biztos, hogy olyan szépek vagytok, mint amilyennek gondoljátok/mondjátok magatokat.
2014. febr. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
én nem magamról beszélek hanem az osztálytársaimról
2014. febr. 7. 10:21
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
A "szépeknek" és "jófejeknek" bizonyára túl fejlett az önértékelésük, és nem fogadnak el minden "lepusztult", "bunkó" közeledését.
2014. febr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A lényeg ugyan az marad, csak ne vedd magadra a dolgot akkor.
2014. febr. 7. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
te melyik kategóriában vagy, a csúnya és buta vagy a szép és jófej?
2014. febr. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

kuldj kepet...hadd itelkezzek masok felett

amugy lehet az a baj, hogy akik adnak magukra es okosak is nem engednek minden fiunak aki bevag egy"szep a szemed, nem all el a fuled" mondatot...Mellesleg lehet, hogy azok a lanyok akikrol beszelsz hamarabb szetteszik a labukat is...ami a fiuknak jobban bejon, mint azok a lanyok akikert kicsit tovabb kell koslatni :)

2014. febr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

igazad van 6. válaszoló


én saját magamat nem tudom megitélni(a humán tantárgyak mennek de a matek nem annyira) (azt meg , hogy szép vagyok e nem tudom megitélni)

2014. febr. 7. 12:59
 8/15 anonim ***** válasza:

#6os vagyok...kuldj egy kepet legyszi, kivancsia tettel :)

(mellesleg pont forditva...jobban megy a matek mint a human dolgok xD)

2014. febr. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pont azért nincs a "szép" lányoknak barátja, mert könnyűvérűek, és azokat csak elég megd*gni, minek járnának velük? Tartósabb kapcsolatot szerintem ilyen lányoktól nem akarnak... (persze ez korkérdés is és tisztelet a kivételeknek). Én így látom a környezetemben. Másrészt pedig rengetegen vannak, akik hűdeszépnek gondolják magukat, ami nem is igaz, másokat pedig rondának tartanak, ami szintén nem igaz. Valamint az ilyen felfogás is, hogy "én szép és okos vagyok, te buta és csúnya" szerintem meglátszik a kisugárzáson is, ki akarna egy ilyen p*csával járni, akinek ennyire fontosak a külsőségek? Valamint az ilyen típusú "szép és okos" lányok jó nagyra teszik a mércét (pont azért mert ilyennek gondolják magukat), jóhogy nem találnak maguknak senkit. A kevésbé szép lányok pedig (akiknek helyes önértékelésük van), lehet hogy nem a külsőségekre mennek, hanem a belső tulajdonságokra, és attól hogy a pasijuk nem egy adonisz, még lehet, hogy egy tök jó ember..szóval legalább annyi eszük van, hogy nem a külső alapján választanak (vagy nem szabnak túl magas határokat). Remélem érthető voltam.
2014. febr. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Neked is igazad lehet (én a csúnyát nem feltétlenül külsőségre írtam)
2014. febr. 7. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!