Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy állítsam le végleg hogy...

Hogy állítsam le végleg hogy ne tarháljon cigit tőlem?

Figyelt kérdés
Van egy nő ismerősöm, soha nincs nála cigi, vagy ha van is akkor töltött. Én rendes dobozos cigit szívok. Úgy szoktam kimenni városba, szórakozóhelyre hogy van nálam 2 doboz cigi. Eddig mindenkit szépen lassan le tudtam koptatni a kéregetésről mert amég én nem kérek senkitől addig tőlem se kérjenek.. na most a helyzet a következő. Ez a nőszemély amint meglátja hogy veszem elő a cigit jön oda hogy "kapok egy cigit?" Ilyenkor annyira felmegy bennem a pumpa hogy leg szivesebben el tudnám küldeni a halál faxára... a kérdésem az hogy mivel nem akarom megbántani, mert elég sűrűn találkozunk, hogy koptassam le magamról finoman hogy ne kéregessen?

2020. jan. 13. 01:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát, pl, legyen csak neki egy doboz ami bitang erős házi dohányból van, sokszor itt is magfulladnak tőle az erős dohányosok, és nem is kérnek tőle mert ismerik mit szív!

Vagy megmondod ne haragudjon, de nem tartasz el senkit se, vagy egy 50-es 100-as db-ja.

Én is így voltam, kéregettem, ezeken én átmentem, de már nem szívom vagy 4 hónapja.

2020. jan. 13. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mond ki neki nyugodtan, hogy NEM! Krőzus vagy? Nem.

Mi a legrosszabb, ami történhet, ha kimondod neki, hogy NEM? Vagy csináld azt, hogy egy üres dobozt tartasz magadnál, amiben van valami nehezék, és amikor tarhál, azt adod neki oda.

2020. jan. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de én a 30-nál már felnőttem annyira, hogy ha valaki ilyen szinten pofátlan, akkor leszarom magasról, hogy megsértődik-e vagy sem.


Nem tudom mennyi ma már a cigi, de gyanítom, hogy 1500 körül van/doboz. Tudod ki a franc osztogatná rendszeresen...

2020. jan. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pakli, szívarka, a neve. Hamar leszok a kéregetésről, olyan vacak, hogy bűn érte pénzt kérni.
2020. jan. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem hát köszönöm a tanácsokat akkor inkább megmondom neki hogy nem adok azt nem érdekel ha besértődik. Azért nem fogok venni egy doboz olyan cigit amit én nem szeretek hogy elosztogassam
2020. jan. 13. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!