Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan boldoguljak az életben?

Hogyan boldoguljak az életben?

Figyelt kérdés

Mezőgazdasági gépszerelő szakmával rendelkezem, van egy halom jogosítványom

B/B1/AM/T/K

Önjáró betakarítógép stb..

és a környékünkön nincsen úgy lehetőség szerelni, viszont traktorozni lehetne, de nem fizetik meg,

szóval mit ajánlanátok nekem hogy mihez kezdjek az életemmel? miből próbáljak meg pénzt csinálni?

A szüleim betegek stb.. anyukám dolgozik, apukám viszont csak azt a kis rokkant nyugdíját kapja,

van egy nagy kertes házam egy városban, viszont valahogy jó lenne alakítgatni.. most még úgy ahogy elvagyok , míg élnek a szüleim, de utána? 160 ezer forintot kevésnek érzek..

érettségim nincs.. viszont jó lenne viszont szinte minden nap dolgozom és így semmi időm nincs az iskolára..

kétségbe vagyok esve és tanácstalan is vagyok..

ui:Tudom nem a legjobb módja hogy itt kérdezem meg, de már teljesen magam alatt vagyok :/ 18/F



2020. jan. 14. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nézd, ha úgy érzed, rabja vagy a körülményeidnek, az is maradsz. Bocs, ezt ki kell jelentsük az elején. Igen, 160E az kevés és igen, a szüleid se élnek örökké. Ezt is.


Anélkül, hogy változtatnál -jellemzően, de nem kizárólagosan- az időmenedzsmenteden, semmi nem fog változni. Muszáj lesz valamit tanulnod, ha nem akarod, hogy maguk alá temessen a jelenlegi helyzet.

2020. jan. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Romokban vagyok ...
2020. jan. 14. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!