Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Huszoneveskent eselyem sincs...

Huszoneveskent eselyem sincs komoly kapcsolatra egy idosebb ferfival?

Figyelt kérdés

Ha egy idosebb (mondjuk negyvenes) ferfi egyutt van egy huszonevessel, az tenyleg csak azert teszi, mert friss hust akar? Vagy felvagni? Kapuzarasi panik? Es ha en nem csak egy erdekes, futo szexkaland szeretnek lenni? Mintha eltorolnenk a korokat es ket fel szimplan csak elvezi egymas tarsasagat, intellektusat. Van, aki nem csak azert szeretne fiatalabb novel kikezdeni, mert szep, feszes, helyes stb? Hanem komolyan is tudna venni, mint partnert?


Jelenleg az egyetemen tanulok mesterszakon, erdekel a kutatas, tudomanyos munka, de egy kicsit esetlen kulsom van, nem hordok feltuno sminket es sokan lebecsulnek emiatt, ezert is tartok tole, hogy senki nem kepes engem komolyan venni, vagy legalabbis az idosebbek nem hiszem, pedig probalok egyre "felnottesebben" oltozkodni, de a kivancsiskodo, gyermeteg termeszetem szerintem hamar elarulja, hogy nem vagyok tobb 25-nel, hiaba orulnek, ha tobbnek neznenek.



2020. jan. 14. 22:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
22%
Dehogynem, mindenki huszonéveseket keres komoly kapcsolatra, ez a legjobb kor.
2020. jan. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%
Van olyan, hogy az általad leírt paraméterű hapsi komolyan tud venni egy huszonéves nőt, de ehhez a nőnek is kell valami pluszt nyújtania, amire a legtöbb huszonéves képtelen. A külsőn kívül általában csak a könnyedség van és ennyi. Az nem elég, hogy te nagylánynak tartod magad, pont úgy, ahogy minden huszonéves csaj és beleakarsz ülni a készbe.
2020. jan. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
35%
Ez a legjobb kor, mert naivnak hiszik a huszonéveseket. Utána meg csodálkoznak, ha lenyúlják őket anyagilag.
2020. jan. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Vannak azért olyan negyvenes férfiak, akik nőtlenek, gyerektelenek és normálisak. Csak ők lehet, hogy neked nem kellenének, mert pl szakmunkás, vagy nem egy tipikus adonisz, vagy mindkettő. De olyat, hogy megfelelő egzisztenciával rendelkező, nőtlen, gyerek nélküli embert, akinek nincsen szenvedélybetegsége és negyvenes, hát azok foglaltak. Egyébként miért baj ha fel akar vágni veled? Inkább, mint hogy takargasson.
2020. jan. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
Rengeteg fiatal lány, érettebb pasi kapcsolatot látok és jól működnek. Engem is érdekelnek a 25-35 közötti nők és komoly kapcsolatra is akár. Nincs semmilyen pánikom,meg ilyenek, mielőtt még megkapnám. 46/F
2020. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
(A kérdést csak kíváncsiságból tettem fel - nem igazán szeretek interneten ismerkedni :P)
2020. jan. 17. 21:47
 17/19 anonim ***** válasza:
Jó azt mondom akik 25 24 evesebbek azok már megfontoltak az ilywn dolgokkal mert sokkal tapasztaltabb meg normálisabb meg biztos meg találja a párját sokkal idősebben mint ti 16 éves fejjel akik azt se tudjátok mikor jönn meg a havitok és keresitek az újabbnál újabb kapcsolatot hát igen ez van a nyúl nem mindig viszi a puskát
2020. febr. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Meg ha normális kapcsolatot akartok nem kell odavágni senkinek sem az előző kapcsolatait mert senki sem tehet arról Na mondjuk nekem így sok kapcsolat elmegy tényleg hogy a csaj meg van 24 más meg többnek néz , de az aki csak 16 éves hol tudja eldönteni mit kell kezdeni egy kapcsolatban az olyan előtt még ott vagy egy egész élet nem azon kénne gondolkodni hogy mikor szülök gyereketcmert arra megy ki a játék akkor hogy mar ennyi erővel dolgozni sem fogok ismerős de nézzétek meg a nálatoknal idősebbeknek tényleg több esze van de moat ilyen 16 évesek hát kicsit elgondolkodnék nőként ezen a dolgon nem kicsit de nagyon mert azt mondom valaki 25 24 oké de 16 éves fejjel xD hát az nagyon komoly tud lenni de mar a nevetőgörcs forog a gyomromban amikor ra gondolok fuhh Faludy Györgyről halottál már szerintem az már nagyon durva de a többi elmegy de a Faludy György nem tudom milyen díjas író jó hogy nem az óvodaba megy be az ilyen öreg azt ott válassza ki élete parját ..... elmondhatjuk ez is magyar ember volt xD (de mi játszódhatódott le az öreg író fejében egyáltalan) ez mar szerintem a verseiből nem akarok ítélkezni de pedofília
2020. febr. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Szerintem a nagy korkülönbség sem jó ,az mese hogy érettebbek a pasik ,sőt még a gondolkodásmód sem ugyanaz egy 20 évesnek mint egy 40 esnek
2020. ápr. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!