Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem érzitek néha "lefárasztva"...

Nem érzitek néha "lefárasztva" a kérdések olvasása után?

Figyelt kérdés
Észrevettem, ha sok, főleg negatív kérdést olvasok el és próbálok hasznosan válaszolni, segíteni, akkor elfáradok agyilag, vagy inkább úgy elkap valami nyomasztó érzés vagy nem tudom. Főleg lelkizős témák után.
2020. jan. 15. 16:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Na ez értelmes lett... Mondom lefáradok itt. 🤣 Szóval kimaradt, hogy magatokat.
2020. jan. 15. 16:54
 2/13 anonim ***** válasza:
De.
2020. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a kérdések de a privátok is... Nagyon sokszor remélem hogy a többség csak trollkodik, de ha ez nem így van, akkor van ebben a kis országban egy hatalmas """sérült""" embertömeg, ami azért kicsit aggasztó. Ha a válaszom végére oda merem írni hogy lány vagyok akkor már kapok privátban 5 kukis képet. Sok értelmét nem is látom ennek az oldalnak de azért jó néha felnézni és nevetni egy kicsit a sok balekon, csak ha túl sokáig vagyok az oldalon akkor kezdek kicsit kiégni.
2020. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%

Tessék bemásolok egyet:


T: Szia!


Lenne kedved levelezni, beszélgetni a lábfétis témában ?

Később, ha úgy alakul, esetleg találkozni, és élőben átélni, ahogy kényeztetem a lábaid ?


Szép napot és üdv: Tamás


Én: Szia, nem ismerkedem ezen az oldalon.


T: Szia, és máshol?

***@gmail.com

Ez az email címem, ha gondolod.

Én szívesen ismerkednék 🙂

Üdv!


Én: Szerintem félreértetted. NEM akarok ismerkedni interneten random ismeretlen emberekkel.


T: Értelek.

A közös érdeklődesi kör viszont lehetne egy indok.

Illetve nem kell ismeretlennek lennünk :)


*facepalm*

2020. jan. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%
3-4-es, ugye jelented az ilyeneket képernyőmentéssel az info@gyakorikerdesek.hu-n, hogy töröljék az illetőt az oldalról?
2020. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

66% Uh, aztán pofáznak, hogy hát a nők nem mondanak határozott nem-et, biztosan akarják...tessék itt a példa.

De legalább nem kr-vzott le. Már az is valami. :( (irónia)

2020. jan. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha képet küld vagy durvul a helyzet akkor szoktam csak jelenteni. Máskülönben csak nevetek rajta egy jót aztán ignorálom.
2020. jan. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem az fáraszt le, hogy már vadászni kell a nem kamu kérdésekre, mert szinte mindegyiket ugyanaz a ár ember írja ki újra és újra, időnként ráállva egy témára.
2020. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mostanában egyre nem annyira jó kérdések adódnak itt.
2020. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

6. ez a gyerek még kifejezetten kedves is volt :D Mármint kicsit értetlen, de legalább normálisan közölte, hogy képeket szeretne a lábaidról...Mindkét lábadról...Több szemszögből is.

Én tegnap kiírtam egy kérdést melltartókkal kapcsolatban és random rámírt egy, a stílusa alapján nagyon max. 14 éves kislány(?), csak hogy megkérdezze, hanyas melltartót hordok. Amikor válaszoltam neki, közölte, hogy beszélgetni akar máshol, mert vannak "női dolgokkal kapcsolatos" kérdései :D Amikor visszaírtam neki, hogy ööö...kösz nem, annyit írt vissza, hogy "Akkor mi a rákér teszel fel itt kérdéseket te hülye qrva" :D

2020. jan. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!