Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mire föl a rajongás a sztárok,...

Progizo kérdése:

Mire föl a rajongás a sztárok, celebek és más médiaszemélyek iránt?

Figyelt kérdés
Vajon miért rajonganak sokan más, közönséges emberek iránt, és teszik így indokolatlanul jómódúvá ezeket az alakokat? Meg a médiumok is már olyan tolakodóan tálalják ezeket az "iszonyúan fontos híreket", s biztos azért, mert sokan vevők rájuk. Engem viszont már kifejezetten idegesítenek a "katalinhercegnés", "harryherceges", ilyen-olyan filmsztáros, ki kivel jött össze megint és hasonló szintű híradások. És milyen jól megél ebből egy egész iparág, mint a butaság vámszedői, mert szerintem csak a butákat foglalkoztatja-izgatja a bulvár. Nektek mi a véleményetek erről?

2020. jan. 16. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Az öntudatlanság. Oké, téged zavar. Mi a megoldás? fókuszt le, vissza a saját életedre.
2020. jan. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3%
Egyetlen egy igazi sztár van akit tényleg szeretnek: Molnár Krisztián. A többi mindd csak felszínesség miatt nézi.
2020. jan. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#2.: ki az a Molnár Krisztián és mit csinál, hogy annyira szeretik?

Én még csak nem is hallottam róla, de gondolom nem sokat veszítettem...

2020. jan. 16. 18:20
 4/8 anonim ***** válasza:
Nézz bele a YouTube-on egyetlen videójába, és megtudod.
2020. jan. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Általában a youtuberek között is (nem minden esetben!) de legtöbbször az lesz sikeresebb,akinek már alapból van egy erősebb anyagi háttere.

Hogy miért? Olyan videót ki nézne, amilyen életet ő is él. Azért nézik sokan őket,mert ők is olyan életet szeretnének, erre vágynak amit látnak. Az más kérdés,hogy a kamera előtt azt mutatják amit szeretnének, de ugye mi csak ezt látjuk, a jót.

A színészekre,influencerekre, és sok más a médiában szereplőre szerintem ez igaz. Ők ezt kihasználják, megélnek belőle.

2020. jan. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mire hármat számolsz!

Speciel, hajtok el minden orgánumot, ahol felbukkan egy "sztár". Nem tud lekötni, hogy milyen nevetséges dolgokkal próbálnak meg "felszínen" maradni, - az pedig a firkászt, médiagurut minősíti, hogy milyen igénytelen baromságokkal keresi a kenyerét. Amin csak fogást találok a technikával, - reklámot és "sztárhíreket", - online gyalultatok a gépemen, - ne is lássam senki pofáját azok közül, akikre "sztárként" mozdul a média. A legjobban azon voltam legutóbb kiakadva, hogy van olyan igénytelen, buta ember még mindig a médiában, aki a halála óta nem tud leszakadni arról a szerencsétlen diannáról. Vicc! -Bár inkább nem is annyira vicc, - hanem röhej...

2020. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én azokat a "sztárokat" szeretem, akik - az én értékrendem szerint - letettek valamit az asztalra.

Ezek általában általam nagyon jónak tartott színészek vagy írók, mert én ebben a világban mozgok (mármint úgymond "rajongóként"), és ez érdekel.


Youtube-csatornákat nem nézek, így őket nem ismerem, és bevallom őszintén, így nem is tartom valami sokra ezt a műfajt. Nem ítélem el, mindenki azt csinál, amit akar, de én nem kérek belőle.

Sportrajongó sem vagyok, így bár őket nagyon tisztelem a teljesítményük miatt, nem foglalkozom nagyon velük.

A színészek közül többek között nagyon szeretem Tom Hanks-et, mert amellett, hogy zseniálisan játszik, még emberként is tiszteletreméltó és abszolút nem szállt el. Nem szeretem a celebeket és a celebkedő, magukat nagyra tartó színészeket sem. Azt értékelem, aki a siker mellett normális marad.

2020. jan. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan csak 1-2 van,de ők nagyon.Személy szerint nekem azért,mert inspirál az életük,és irigykedem mindig rájuk,hogy honnan indultak,és részben szerencsével,részben tehetséggel hova jutottak.Természetesen nem a magyar youtuber meg ilyen hülyeségekre gondoltam most.Nekem afféle inspirációk ők.:)
2020. jan. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!