Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan viseljem el a kudarcot?

Hogyan viseljem el a kudarcot?

Figyelt kérdés

Nem sikerült egy vizsgám az egyetemen,és nagyon nehéz elfogadni. Nagyon lelkesen készültem rá, mégis megbuktam. Tudom hogy nem a világ vége, hiszen a következő vizsga időszakban újra megpróbálhatom, de nagyon kikészít, mikor lelkesen készülök valamire és nem sikerül. Még első évesen sem készültem ennyire semmire. Elsőben úgy voltam vele, hogy majd lesz valahogy, harmadévesen pedig már bennem van az, hogy igyekezzek, hogy csináljám,de ha nem sikerül, elveszi a kedvem mindentől.


24/L



2020. jan. 16. 21:45
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
El kell fogadni. Másodjára minden könnyebb, és valószínűleg több esélyed lesz. Én még aláírást sem kaptam egy tárgyból, mert nem lett meg a 24 pont, hogy vizsgázni mehess, csak 18 lett. Javítón pedig 16. Én is nagyon sokat készültem, de ez van, majd jövőre végigcsinálom. Örülj neki, hogy vizsgakurzust vehetsz fel, mert nekem aláírás nélkül megújra kell járnom az egészet.
2020. jan. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Pont ez az egyszerűsége. Leveszed róla a fókuszt és arra gondolsz amit AKARSZ, ami jókedvre derít. Elfogadod hogy oké most ez van, ez szar de aztán le a fókuszt. Az elme ilyen. Ahol a fókusz ott az energia. Ilyen egyszerű. Az elmének nehezen felfogható és elfogadható hogy ez ilyen egyszerű de tényleg ilyen egyszerű. :) 22F
2020. jan. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
41%

Az asszony nyaggat? Köcsög a főnök? Üvölt a kölyök?

Hááát..szopjál!


Ha egy kicsit is érdekel valakit a dolog akkor természetes hogy elmegy a kedve de lebegjen előtted a célod. Kitartást már nincs messze

2020. jan. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%
Nyugi. Nekem volt, hogy a 20 pontos beugrón 19 pontom lett és meghúztak, teszem hozzá jogosan. Ez van sajnos, ez egyetem, nem adnak kegyelemkettest. Megmondom a trükkjét a dolognak, hogy legközelebb sikerüljön. Az ötösre hajts, ne a kettesre, ahogy azt sokan teszik. Mert ha kettes szinten van a tudásod és nem sikerül, megbuksz. Ha viszont ötös szinten van és nem sikerül, még mindig átmész.
2020. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2020. jan. 17. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!