Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Menjek el vele,...

Mit tegyek? Menjek el vele, vagy hagyjam ki ezt a programot? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni egy dologgal kapcsolatban. Mert félek, hogy más szemmel fognak nézni rám, vagy kiközösítenek az ismerőseim, kollégáim.


Az a helyzet, hogy a barátom JT és az egyik legjobb barátja is ezt a vallást gyakorolja. Nekem más a vallásom. A vallásukkal nem értek egyet, de elfogadom. Meghívott a barátja minket egy előadásra (Kir. teremben), majd utána saját magához baráti programra. Szívesen elmennék, mert szeretném megismerni a barátait, viszont félek, hogy látni fognak az előbb említett barátok, kollégák, amint megyünk az adott helyre, és az fogják hinni, hogy én is tanú vagyok, és ezután bajom lesz belőle. Nagyon szeretem a barátomat, és nem akarom elszomorítani azzal, hogy nem megyek vele.



2020. jan. 17. 07:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyit tennék hozzá, hogy a két program függ egymástól. Ha az előadásra nem megyek, gondolom a másikra sem vagyok hivatalos.
2020. jan. 17. 08:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Előbb-utóbb úgyis döntened kell, hogy te is tanú leszel-e vagy sem.

Kérdés, hogy a barátodnak megfelelsz-e úgy, hogy nem vagy az.

Ezt nem ártana tisztázni!

Onnantól kezdve, ha az leszel, úgyis mindenki tudni fog róla.

Ha pedig nem akarsz az lenni, akkor teljesen felesleges ilyen helyekre mászkálnod, akár látnak, akár nem.

Ne mások miatt dönts így vagy úgy!

2020. jan. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Csak gondolod, hogy a két program függ egymástól? Kérdezz rá!
2020. jan. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kedves első válaszoló, felnyitottad a szememet! Neki megfelelek, ahogyan ő is nekem. Tényleg felesleges elmennem, ha látnak, ha nem. :)
2020. jan. 17. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!