Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet, hogy fura kérdés, de...

Lehet, hogy fura kérdés, de szerintetek az az emberi kapcsolat az elmélyültebb/erősebb, ahol a felek rendszeresen lefekszenek egymással, vagy ahol tartalmas beszélgetéseket tudnak folytatni bármiről?

Figyelt kérdés
Az most nem opció, hogy egyszerre van jelen a kettő. Tegyük fel, hogy mindkét esetben beszélhetünk valamiféle ragaszkodásról, bizalomról, az együtt töltött idő élvezetéről.
2020. jan. 18. 23:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Most leírtad a két legjobb dolgot amit egyik ember kezdhet a másikkal, és azt várod, hogy válasszunk? Lehet azt mondanám, hogy egy igazán elmélyült és erős kapcsolatban a felek szavak nélkül is megértik egymást.
2020. jan. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy én várom, mert nem hipotetikus kérdés, hanem az életem ihlette.
2020. jan. 18. 23:43
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem abszolút a második, nem akarom kijátszani a rendszert, de én pont hogy csak olyan emberrel fekszem le akivel tudok minőségi, tartalmas beszélgetést folytatni.
2020. jan. 18. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Nem sokra megyek egy olyan emberrel hosszútávon, akivel ugyan toszunk mint a nyulak, de nem tudom vele megbeszélni mondjuk a gondjaimat, az érzéseimet, vagy akár a napomat, vagy ha nem érdeklődő és nincs véleménye dolgokról.
2020. jan. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Egyértelműen a második.
2020. jan. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Van, akinél a szex egyszerűen kell, mert oldja a stresszt, önbizalmat ad, intimitást teremt és hasonlók. Másnak a mélyebb beszélgetések adnak egy biztonságérzetet. Fixen nem lehet kijelenteni, hogy melyik a jobb, de tényleg kettő az együtt igazi. Ha nincs meg, akkor az ember pótlékot keres, mint ahogy talán te is.
2020. jan. 19. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ki a pótlék?
2020. jan. 19. 03:07
 8/9 anonim ***** válasza:

Inkább a beszélgetés. Ha nincs közös beszélgetés, nincs érzelmi kötődés és így részemről jó minőségű szex sem. Vagyis egyik hozza a másikat, azonban ez fordítva nem működik. Akivel jó a szex, de nincs meg a közös hang, azzal baromi gyorsan elhal a kapcsolat. Egy darabig izgi, egy darabig jó, aztán vége... Volt benne részem és borzasztó érzés a vége. Egy nagy hazugságnak életem meg, amiben saját magamat vertem át.

Egyébként igen. Én is azt gondolom, hogyha egy párkapcsolatban csak az egyik van jelen, akkor előbb-utúbb jön egy pótlék.

2020. jan. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Na de várjatok, senki nem mondta, hogy a kettő közül bármelyik egy párkapcsolat, ne úgy tekintsetek rájuk.
2020. jan. 19. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!