Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon gaz, ha megtetszett...

Nagyon gaz, ha megtetszett egy jatek karakter?

Figyelt kérdés

23 eves lany vagyok es total belebolondultam az egyik szereplobe egy interaktiv mobil jatekban.

Nagyon gaz??


2020. jan. 20. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ ha ez bármiben megakadályoz akkor igen ha ettől még van normális életed akkor csak fura :)


Nekem pl. a rajzolt anime csajok nagyon tetszenek ha már furcsaságoknál tartunk.

2020. jan. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gondolom rám hasonlít. ;D

Kicsit furi, de tényleg, ha emellett van rendes életed is, akkor minden oké

2020. jan. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A tumblr tele van olyan külföldi lányok posztjaival, akik Loki-t, Thor-t és még ezer másik film és játékkaraktert istenítenek. Nem olyan ritka ez.
2020. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Amúgy ha megnyugtat, nekem meg tiniként Xellos jött be.
2020. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én a '90-es években Lara Croft-ba voltam szerelmes, amikor még csak pár poligonból állt az egész csaj, ezt kapd ki. 😁
2020. jan. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Koszi, csak kicsit hulyen ereztem magam emiatt.
2020. jan. 20. 22:16
 7/8 anonim ***** válasza:
Én így voltam a Skyrim-ből Serana karakterével. Aztán összeakadtam a pontos másával fb-n. megdöbbentő volt a hasonlóság, pedig értelemszerűen nem róla mintázták.
2020. jan. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát az hogy bele bolondultál az már kicsit necces. Szerintem pl jól néz ki a LoL-ból a Jinx (cosplayben) de azért nem bolondultam bele :D
2020. jan. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!