Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A társkereső oldalakra kik...

A társkereső oldalakra kik regisztrálják az elsőre valódinak tűnő, de trükkös, kamu felhasználókat?

Figyelt kérdés
Nem azokra gondolok, amelyeken jól látszik, hogy poénból lettek létrehozva, hanem azokra, amelyek cselesen valószerűnek vannak beállítva, egy vagy több internetről letöltött fotóval (pl. lopta valaki fb profiljáról). Például, egy nő esetében ki van írva, hogy ó tudja, hogy ő szexi és szép és aki nem szintén szexi és szép, vagy nem felel meg az adoniszi paramétereknek, az ne is próbálkozzon nála, a képen pedig nyilvánvalóan nem ő van, hanem valamilyen reklámból, vagy filmből kiszedett kép. Ez nyilvánvaló, hogy kamu. Ezek ilyen ironikus kritikák akarnak lenni, vagy a társkereső oldalak hozzák létre ezeket, hogy több felhasználó legyen, de senki ne akarjon az ilyen profiloknak írni?
2020. jan. 23. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
19%

Az elsőre valódinak tűnő, de trükkös, kamu felhasználók mögött álló emberek :)


Mégis milyen választ vársz, szerinted ki bennfentes az ilyen oldalakon?

2020. jan. 23. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Külföldi, Google fordítóval dolgozó romancescammer-ek, akik megismerkedve veled, szerelem ígéretével akarnak pénzhez jutni. Lopott, orosz meg hasonló fotómodellek képeivel élnek vissza. Esetleg az illető valódi és tényleg ismerkedni akar külföldivel, de erre nagyon oda kell figyelni, mert túl sok az átverési próbálkozás.
2020. jan. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
72%
Az oldal üzemeltetői is szoktak ilyen kamuprofilokat létrehozni, modell képekkel. Azon okból hogy így többen regisztráljanak be az oldalukra.
2020. jan. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Lehet is ilyen munkára jelentkezni, 20-30 Ft üzenetekként. Ha kell, el tudom küldeni, milyen használati utasítást küldenek a "chat adminoknak".

Egy teljesen random online munkára jelentkeztem, gondoltam beszélni valamiféle moderátori munka lesz, mint amit régen pl. az egyik magyar közösségi oldalon csináltam. Erre a fickó elküldi az utasítást, hogy nőnek kiadva magad kell csetelned magányos férfiakkal, a képeket, háttérsztorikat ők biztosítják.

Elmennek a *ba.

2020. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló! Kérdezhetek? Én találkoztam már hasonló profillal csak férfi volt az illető és én is csak arra tudok gondolni hogy nem létező személy. Lehetne pár kérdésem feléd? Melyik oldal volt ez?
2020. júl. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!