Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nem vesznek fel dolgozni...

Miért nem vesznek fel dolgozni, a származásom miatt?

Figyelt kérdés

Sziasztok én egy 25 éves nő vagyok, 4 hónapja keresek munkát, kismillió helyre beadtam az önéletrajzomat, de ahova behívtak interjúra ott vissza se hívtak .

Csínos, jó megjelenésű, kedves nő vagyok, de roma származású! Ez lehet a probléma? Mi az oka , ha nem ez ? Van szakképesítések, tudok értelmesen kommunikálni és nem vagyok buta! Ennyire nagy ebben az országban a rasszizmus? Vagy ha személyszerint a "főnök " nem rassz, de azt gondolja , hogy az emberek X százaléka nem látna szívesen mondjuk egy cukrászda pultja mögött egy roma nőt? Nektek van tapasztalat? Valami kis tanácsnak örülnék.


2020. jan. 23. 15:35
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
72%
Engem is számtalan helyről utasítottak vissza. Vajon azért, mert fehér vagyok? Vagy mert nem huszonéves vagyok? Esetleg a vezetéknevem miatt? Ki tudja? Próbálkozni kell, amíg nem sikerül.
2020. jan. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
78%
Attól még hogy millió helyre beadtad, gondolom egyik helyen se te voltál az egyetlen jelentkező. Egyesével nézve a munkahelyeket, lehet hogy mindig volt valaki nálad jobb, szimpatikusabb. sok sikert a munkakeresésben de ne add elő úgy mintha tökéletes lennél "de roma"
2020. jan. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Most támadást kapok? Ragyogó! :) ez Magyarország!

Nem vagyok tökéletes! De gondolom a mosogatáshoz nem kell profi..

2020. jan. 23. 15:46
 4/29 anonim ***** válasza:
77%

,,Van szakképesítések, tudok értelmesen kommunikálni"


Mesélj még! :DD

2020. jan. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
0%
Pukcsi
2020. jan. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Egyre jobban! :) valószínű neked is kis okos telefonod van mint nekem és biztos veletek is előfordult már, hogy átír egy-két mondatot. De ha érdemben nem tudsz segíteni, akkor görgess tovább kedves :)
2020. jan. 23. 15:50
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
Milyen támadást kaptál? Írtam hogy sok sikert a munkakereséshez. Igen ez Magyarország. Ha nem tetszik nem kell itt élned. Mosogatáshoz meg milyen szakképesítésed van? Meg kit érdekel ott hogy csinos vagy és okos?
2020. jan. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
89%

Ha így állsz hozzá , nem is csoda hogy nem vesznek fel.

Senki nem írsz rosszat , de te már letámadsz mindenkit, arrogáns, agresszíven.

2020. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
90%
Ahogy látom, a hozzáállásoddal is vannak problémák.
2020. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de beadtad pár helyre a jelentkezésed, egyik helyre se vettek fel, erre már szidod az egész országot, hogy egytől egyig milyen rasszisták vagyunk :D

Nem gondoltál még arra, hogy mégse vagy olyan fúde kedves és normális, mint amilyennek leírod itt magad? Csak mert a megnyilvánulásai alapján inkább ez lehet a helyzet :)

2020. jan. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!