Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A túlsúlyos nők miért sértődte...

A túlsúlyos nők miért sértődtek meg Schobert Norbi beszédén?

Figyelt kérdés

Magyarország az egyik legelhízottabb ország a világon.

Teljesen igaza van, ne érezze jól a bőrében az, aki kövér.

Főleg az 1960-1980 közöttiek szerint teljesen természetes, ha van egy "kis pocak", "van rajta mit fogni", "van neki mit ennie" és hasonlók...



2020. jan. 24. 22:21
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
87%
Csak óvatosan a sértegetéssel, volt akinek az arccsontja bánta, hogy lebüdösözött egy cigót, pedig tényleg az volt.
2020. jan. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

Nem a túlsúlyos nők kifogásolják, amit mondott, hanem mindenki, aki nem veszi jó néven az ostoba általánosítgatást.

Még ha van is igazság abban, amit mondott, mindez olyan alaptalan általános közhelyek és vádaskodás közé volt bújtatva, ami miatt igencsak nehéz komolyan venni.

2020. jan. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
90%

Nem a kövér nők sértődtek meg rajta.


Mellesleg ha annyira így lenne a dolog mint azt norbi állítja akkor miért jár prostikhoz ha a felesége nem dagadt.


Beszél az egészségről közben meg vegyszerekkel teli szarokat árul

2020. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
44%
Fáj az igazság. Na meg manapság: "nőkről csak jót, vagy nőgyűlölő vagy"
2020. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%
Hazánkban négyszer több nő kezdeményez válást mint férfi, már csak ezért sem volt valóságalapja annak, amit mondott. Miért nem azt mondta, hogy a házasságok azért bomlanak fel, mert a férfiak részegesek? Az egész sztorinak az volt a mögöttes célja, hogy a (kérdéses hatékonyságú) termékeit még többen vegyék. Arról is lehetne beszélni, hogy kultúrkörökben nem szokás a testszégyenítés, de ezt nyilván nem nagyon értenéd.
2020. jan. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a stílussal volt a probléma. Meg hát pont a mostani testével egy szót se szólhat más ellen szerintem. Amúgy is nagyon megosztó személy, nem hiszem el hogy nem tudta hogy erre kapni fognak, de szerintem ez volt a cél ugyebár a reklám az mindig jó ha rossz ha jó.
2020. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Pont az beszél akinek a felesége a lányokat szereti.

No akkor hogy is van ez, über kisportolt egy deka háj sincs Norbika ? Mr tökéletes aztán mégsem őt választja az asszony :))))

2020. jan. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

1.) Nem a sima túlsúlyos nőkkel kapcsolatban szólalt meg, hanem akik a szülésen vannak túl. Nem mindegy..

2.) Ebből adódóan szerintem nagyrészt nem a túlsúlyosak sértődtek meg, hanem azok, akik anyukák és túlestek ezen.

3.) Szerintem aki egy gyereknek adott életet, annak van nagyobb gondja a szülés előtti / azt elkövető pár hónapban, mint a tökéletes testalak.

4.) Aki szereti a párját és egy gyerekvállalással elkötelezték egymás mellett magukat, azoknak a gyerek egy áldás, ami mellett eltörpül a túlsúly. Az ilyen férj tudja, hogy egy gyerek kihordása egy óriási teher, de megvan a gyümölcse.

5.) A "kis pocak" más, mint a túlsúly. Nyilván vannak szép csontváz vékonyságú nők is, de azért az összképhez nem elég ennyi..

2020. jan. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
54%

Bár hihetetlen lesz az amit most írok, de tényleg így van:


A párom szinte alig eszik, közmunkásként dolgozik, és egy dekát sem fogy a túlsúlyából!


Amíg ezt a saját szememmel nem tapasztaltam, én is elítéltem magamban a kövér embereket mert önhibának tartottam. Én 168cm, és 58 kg vagyok, és a párom évek óta nagyjából annyit eszik mint én. Ő 165cm, és 85 kg.


Elvileg képtelenség.

2020. jan. 24. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%

Én csak szösszenetek hallottam ebből az egészből, és abból annyi rémlik, hogy terhességet, szülés utáni esetleges súlynövekedést okolta a válás egy leggyakoribb okaként....


Valószínűleg ezen kapták fel sokan a vizet.

2020. jan. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!