Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti eltudnátok képzelni, hogy...

Ti eltudnátok képzelni, hogy bármilyen származású emberrel összejöjjetek vagy ragaszkodtok a magyar nemzetiséghez, esetleg a fehér bőrszínhez?

Figyelt kérdés
Itt csak a származásra szeretnék hangsúlyt helyezni, a személyek bármilyenek lehetnétek. Szóval ne egyes csoportok sztereotípiáit megtestesítő egyéneket képzeljetek el, hanem számotokra az ideális belsővel rendelkező embert, akivel szívesen randiznátok egyáltalán.
2020. jan. 25. 17:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
63%

persze, hogy igen

a szerelem nemtelen és színtelen, valamint jelen esetben származástalan

2020. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

Magyarhoz semmi esetre sem ragaszkodnék, inkább negatív a többségük.

Elvileg - de csak elvileg - nincs kifogásm más börszinek ellen, de a legtöbb nem igazán tetszik mint tipus, nekem a kék szem az egyik fö vonzóerö, a kifejezetten sötét bör viszont nem tetszik, még az olasz-spanyol is túl sötét számomra.

Az ázsiaiak meg nekem optikailag gyereksémát mutatnak, ezért nem hinném, hogy velük összejönnék.


Viszont barátként semmi kifogásom egyetlen csoport ellen sem, söt elég sok nem-magyar, meg nem-fehér van köztük.

2020. jan. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%

Egy komoly kapcsolatom volt idáig, ami jelenleg is tart, egy olasz fiúval.

A magyarhoz sose ragaszkodtam, viszont külsőleg eddig csak fehér embert találtam igazán vonzónak. Nem azt írom, hogy más rasszoknál nincsenek jóképű emberek, mert vannak, csak nem az én ízlésemnek.

20/L

2020. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Kizárt.
2020. jan. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
86%
Nem, vannak rasszok, amelyeknek az általános jegyei annyira nem tetszenek, hogy nem. Mint ember semmi bajom velük. Ilyen pl a távol-keletiek. Alapvetően nincs bajom velük, rengeteggel dolgozom együtt munka miatt. De annyira nem tetszik az arcszerkezetük, hogy nem tetszenek.
2020. jan. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
45%
Én pont hogy azt nem tudom elképzelni hogy magyar párom legyen. Sosem volt, már kamaszkoromban tudtam, hogy nekem külföldi férjem lesz. Össze sem jönnék magyarokkal.
2020. jan. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%
Bármilyennel el tudnék képzelni kapcsolatot. Talán feketével kevésbé, de az ázsiaiak között sok helyes akad.
2020. jan. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%
Igen, el tudnám képzelni. De nyelvet nem fogok tanulni miatta😄
2020. jan. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
56%
Bárki szóba jöhet.
2020. jan. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Metionin ***** válasza:
56%
Nekem a fekete és sötétebb barna bőr esztétikailag nem tetszik, egyébként nem érdekel a származás. Tojok rá hogy mi van az útlevelében ha amúgy megfelel az ízlésemnek (belsőleg és külsőleg egyaránt).
2020. jan. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!