Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti eltudnátok képzelni, hogy...

Ti eltudnátok képzelni, hogy bármilyen származású emberrel összejöjjetek vagy ragaszkodtok a magyar nemzetiséghez, esetleg a fehér bőrszínhez?

Figyelt kérdés
Itt csak a származásra szeretnék hangsúlyt helyezni, a személyek bármilyenek lehetnétek. Szóval ne egyes csoportok sztereotípiáit megtestesítő egyéneket képzeljetek el, hanem számotokra az ideális belsővel rendelkező embert, akivel szívesen randiznátok egyáltalán.
2020. jan. 25. 17:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szinte mindegy de a fekete meg a sötét bőrű nem jön be és igazából az ázsiaiak se.

Azt hiszem maradok a fehérnél :-D

2020. jan. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Igen, sőt én nagyon örülnék annak, ha külföldi párom lenne. A külföldiek egyszerűen teljesen mások mint a magyarok, már beszélgetni is egy tök jó élmény velük és a különböző kultúra, nyelv kapcsán rengeteg mindent lehet tanulni tőlük. Szerintem csomó előnnyel járhat, tényleg sokat tanulhat és fejlődhet az ember. Én ilyen területen is tanulok, szóval pláne nagyon érdekel. Nekem a távol-keleti fiúk és férfiak nem tetszenek, de egyébként más nemzetiségű párral abszolút el tudnám képzelni magam és a fehér bőrszín sem szempont.
2020. jan. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Magyar es kelet-europai nagy valoszinuseggel kizarva.

Nem elek Magyarorszagon, a kinti magyarok tobbsege meg, no komment,

a szlav nepek meg tul hangosak es 14 ev utan mar a hatamon is felall a szor, ha valami orosz/litvan/lengyel/roman stb tarsalgast hallok.


Afrikai feketek 100% kizarva, foleg Nigeriabol.


Arabok kizarva, az arab ferfiak bejonnek kulsore, de az, hogy a vallasuk ennyire befolyasolja a mindennapjaikat...nem illenenk ossze egyaltalan.


Del-Amerika valoszinu osszejonnek veluk.


Azsia- teljesen egyentol fugg.


Nyelv nem lenne akadaly, mert gyorsan es konnyen tanulok.

2020. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Afro(amerikai)val alkalmi kapcsolatot el tudnék képzelni, ázsiai származásúval semmilyen formában sem. Fehér/kreol bőr jöhet.
2020. jan. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A fehér bőrszínhez mindenképp ragaszkodom, szerintem nem tudnék se négerhez se cigányhoz vonzódni, taszítanak.
2020. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
60%
A rassz, bőrszín egyáltalán nem érdekel, viszont a származási hely annyiban számít, hogy a sajátomhoz hasonló kultúrából valónak kell lennie a páromnak. Például, ha egy fekete vagy ázsiai férfi itt nőtt fel valamelyik környező országban, Európában, akkor valószínűleg hasonló kulturális környezetből származunk, nagyobb az esélye, hogy sok a közös pont. Ha viszont ezek az emberek más kontinenseken, teljesen más kultúrájú, történelmű országokban nőttek fel, akkor nem biztos, hogy össze tudunk csiszolódni.
2020. jan. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

Bármilyen származásút nem, de egyáltalán nem csak magyarok jöhetnek szóba, sőt. A fehér bőrszínt nem is szeretem (szó szerint értem a fehéret, nem a száramzásra gondolok, legalább kicsit legyen lebarnulva).

Úgy értem, hogy bármelyik kontinensről szóbajöhetnek emberek, de nem mindegyik országból. Pl szíriaival vagy afgánnal nem jönnék össze, de nem azért, mert arabok. Meg indiaival sem.

2020. jan. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek nyelvi és kultúrális akadályok akkor igen.
2020. jan. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 Sunshinedoll ***** válasza:
El, nyilván függ attól, hogy ő mennyire ragaszkodik a saját tradícióihoz és az ő értékrendjei mennyire kompatibilisek az enyémekkel. Tegyük fel, hogy mindenben csodásan passzol hozzám, akkor h-lye lennék a származása miatt elutasítani.
2020. jan. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!