Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azért nem figyel fel rám...

Azért nem figyel fel rám senki, mert túl kislányosan nézek ki?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, de nem rémlik, hogy bárki is úgy közeledett volna hozzám....Nem vagyok csúnya, visszafogott vagyok és azthiszem, hogy kislányos is, sminkelni sem szoktam.Általában mindig ruha van rajtam, ami az öltözködést illeti.Mosolygós és kedves vagyok mindig.Érettebb a gondolkodásom, mint a korombelieknek, én nem járok bulizni, nem cigizem, tudatosan költöm a pénzem, mivel már dolgozom is.Sokat olvasok.

Ez azért lehet, mert túl kislányosan nézek ki?De változtatni nem szeretnék magamon.



#kislány #kislányoskinézet
2020. jan. 25. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Unalmas vagy, szerintem ennyi
2020. jan. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy a humorom is jó.Értem a viccet.
2020. jan. 25. 20:07
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Mi ezt nem tudhatjuk, de szerintem biztos nem a kinézeted miatt van.
2020. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Szeritem nem a kislanyos kinezet miatt van, akkor fiatalabbak probalkoznanak. Sok oka lehet, az se biztos h nem figyel rad fel senki lehet csak te nem veszed eszre h tetszel vkinek.
2020. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Hidd el, hogy jön még a királyfi hófehér paripán! Mérget mernék rá venni.
2020. jan. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Ne is változtass. Te így vagy tökéletes.
2020. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Aranyos lehetsz akkor! :D Szerintem sem a kinézeted miatt van, hacsak nem tűnsz 8-nak. lol
2020. jan. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
Az is lehet, hogy most is oda van érted valaki, csak pont te nem figyelsz fel rá, mert neked nem tetszik. 🤷‍♀️
2020. jan. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
32%
Minden no azthiszi, hogy erettebb a gondolkodasa a korabelieknel. Ez mutatja, hogy valojaban nem.😀😀
2020. febr. 1. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Nekem is volt egy ilyen lány osztálytársam anno. Egy nagyon hasonló, szolid, kedves lány volt. Én egy meleg srác vagyok, igy nem vonzott szexuálisan soha, ő sem, és máás lányok sem, viszont amúgy, a többi tulajdonsága alapján, ha feleséget kellett volna választani, biztos őt választottan volna, mert annyira szimpi volt ezek miatt a dolgok miatt, amiket te is irsz. Viszont én is egy teljesen hasonló kaliberű srác vagyok. Nagy valószinűséggel te is inkább a hasonlóaknak jössz be, és ők (mi) pedig nehezen merünk kezdeményezni, félénkebbek, szemérmesebbek, bizonytalanabbak vagyunk, mint a nagyobb arcú férfiak, vagy azt is mondhatnám, mint "a sokévi átlag".. :D

Szóval, szerintem jobban teszed, ha a neked szimpatikus srácokkal megpróbálsz te barátkozni, mert nem biztos, hogy ők elég bátrak lesznek lépni, még ha tetszel is amúgy nekik.

2020. márc. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!