Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azért nem figyel fel rám...

Azért nem figyel fel rám senki, mert túl kislányosan nézek ki?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, de nem rémlik, hogy bárki is úgy közeledett volna hozzám....Nem vagyok csúnya, visszafogott vagyok és azthiszem, hogy kislányos is, sminkelni sem szoktam.Általában mindig ruha van rajtam, ami az öltözködést illeti.Mosolygós és kedves vagyok mindig.Érettebb a gondolkodásom, mint a korombelieknek, én nem járok bulizni, nem cigizem, tudatosan költöm a pénzem, mivel már dolgozom is.Sokat olvasok.

Ez azért lehet, mert túl kislányosan nézek ki?De változtatni nem szeretnék magamon.



#kislány #kislányoskinézet
2020. jan. 25. 20:04
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
50%
Nagyon, aranyos amit írsz. Szerintem ez az általában mindig ruha van rajtam vicces 😊, és ha nem akkor, sem jössz be a fiúknak🤔, mert ott probléma lehet. Bocsánat a marhaságért, de nem hagyhatam ki. Amúgy szimplán egy introvertált kedves lány vagy, általánosságban a hasonló embereknek fontos az anyagi biztonság, és a lojalitás, a felelősség vállalás ez másra is igaz, de szerintem az olyan típusú emberek mint te is még inkább.
2020. márc. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag szinte mindent rosszul csinálsz és különc vagy! Egy nő legyen nőies, kacérkodó, odaadó, divatos, hízelgő, bájos, vonzó, mosolygós, már szinte majdnem qurvás. Könyvtárosnak készülsz, professzornak, megszállott tudósnak, vagy egy feleség akarsz lenni, gyereket szeretnél majd, és be vonzani a pasikat és jópofának tünni mások szemében? Ezt döntsd el magadban.
2022. jún. 25. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!