Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Létezik megbocsájtás?

Létezik megbocsájtás?

Figyelt kérdés
Ki mit bocsájtott meg?
2020. jan. 26. 14:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Megbocsátás.
2020. jan. 26. 14:17
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy létezik.
2020. jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ezt várom egy embertől. De szinte lehetetlen. Nem akar megbocsátani. Szerintem örökre megutált. De már annyira hogy el is felejtette ki vagyok. Személytől függ.
2020. jan. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
létezik, de nem mindenki él vele
2020. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 FoxtrotLidérc ***** válasza:
Létezik megbocsátás, igen. Nagyon sok embernek, nagyon sok mindent. De el nem felejtettem a dolgokat, amiket tettek.
2020. jan. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Blade Bone ***** válasza:
Sok dolog volt már, de ami a legrosszabbul esett az az volt, mikor bizonyíték nélkül rám akarta varrni az egyik legjobb barátom, hogy csúnya dolgokat mondtam róla és a családjáról... Nem tudom mai napig se, hogy ezt miért gondolta, mindenesetre jól összevesztünk emiatt... aztán kb egy hónap múlva keresett meg avval, hogy bocsánatot szeretne kérni a viselkedése miatt, hiszen tényleg nem volt oka így nekem támadni, de más egyéb gondok miatt sajnos rajtam csattant az ostor. Túl tudtunk lépni egyébként ezen a zűrös időszakon, de azaz én véleményem, hogy semmit nem ér a megbocsátás, ha aztán minden ugyanúgy rosszul folytatódik tovább, mint azelőtt... Rajta látszott teljes mértékben, hogy bántotta ez a dolog és ezután csak még jobb lett a kapcsolatunk, ami kettőnknek volt köszönhető.
2020. jan. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én sajnos soha nem tudok úgy viselkedni azzal az emberrel szemben aki rosszat tett velem, mint annak előtte.
2020. jan. 26. 17:44
 8/8 anonim ***** válasza:
A megbocsátás nem azt jelenti hogy újra jóba vagytok,hanem hogy már nincsen harag benned a másik iránt. Tehát a sértettségedet elengedted és megtudtál neki bocsátani. Nem nézel rá már úgy. Ettől függetlenül nem kell vissza engedned az életedbe.
2020. jan. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!