Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan tanulhatok meg megbocsá...

Hogyan tanulhatok meg megbocsátani magamnak?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időkben rengeteg olyan dolgot tettem, ami nem én vagyok alapvetően, nem akartam, mégsem tudtam nem megtenni. Társkeresőről megismert srácokat hitegettem rövid ideig (csak chaten), egy sráchoz közelebb is kerültem, de megakadtunk, és nincs sok esély, hogy normális párkapcsolat alakuljon ki köztünk. Sajnos őt részegen meg is csaltam. Más kapcsolataimban is kissé hálátlan vagyok az utóbbi időben.

Nagyon fásultnak érzem magam, nem tudom, hogy törjek ki ebből a sprirálból, hogy engedjem el ezeket... nem arról van szó, hogy nem akarom megélni a bűntudatot, és könnyen akarom venni. Nagyon is megélem most is fájdalmat, mert nem csak magamat, de másokat is bántok ezzel.

Annyit beszélgettem, ismerkedtem az utóbbi időben másokkal, hogy magamról elfeledkeztem, és nem tudtam magamban tisztázni ezeket, és most meg nem tudok megbocsátani.

Hogy bocsássak meg magamnak?

Bármilyen tapasztalatnak, hozzászólásnak, válasznak nagyon örülnék!

22/L



2017. márc. 16. 23:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj a hibáidból és ne kövesd el újra.
2017. márc. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!